Sieć reklamy bezprzewodowej ProxyAd w wypożyczalniach Beverly Hills Video

ProxyAd S.A. podpisała kontrakt z siecią wypożyczalni filmów Beverly Hills Video istotnie powiększając zasięg swojej sieci nadajników reklamy bezprzewodowej o kilkadziesiąt nowych lokalizacji na terenie Polski.

Do końca br. nadajniki wysyłające reklamę na telefony komórkowe zostaną zainstalowane we wszystkich 43 wypożyczalniach wideo, sieci Beverly Hills Video (BHV) w całej Polsce. Umożliwi to reklamodawcom korzystającym z sieci reklamowej ProxyAd dotarcie do bardzo atrakcyjnej grupy konsumentów odwiedzających wypożyczalnie.

Do tej pory ProxyAd współpracowało z BHV w ramach testu na terenie Warszawy. Pozytywne wyniki zdecydowały o rozszerzeniu umowy na całość sieci BHV. Zawarta umowa ma bezpośrednie przełożenie na możliwość osiągania wyższych przychodów przez spółkę.

Spółka ProxyAd S.A. (PRX) posiada ogólnopolską sieć nadajników reklamy bezprzewodowej na telefony komórkowe. Działa na rynku od 2007 roku i w tym czasie zbudowała własną technologię w zakresie systemu centralnego do zarządzania całością sieci nadajników reklamowych. Nadajniki ProxyAd zainstalowane są w największych miastach w Polsce w starannie dobranych lokalizacjach. W tym momencie ProxyAd posiada podpisane umowy na ponad 700 lokalizacji. Spółka 31 maja br. zadebiutuje rynku NewConnect prowadzonym przez Giełde Papierów Wartościowych w Warszawie.

źródło/autor: MagnifiCo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu