Pierwszy odtwarzacz multimediów HD firmy TRANSCEND

TRANSCEND przedstawia pierwszy w ofercie odtwarzacz HD – DMP10. Obsługując wszystkie popularne formaty plików i posiadając wysokiej rozdzielczości cyfrowe wyjście audio/wideo, odtwarza multimedia w jakości Full HD 1080p na odbiorniku TV.

Coraz częściej entuzjaści multimedialnej rozrywki przenoszą swoje kolekcje z półek wypełnionych płytami CD i DVD na dysk swojego peceta lub laptopa. Takie rozwiązanie ma jednak jedną wadę –użytkownicy są najczęściej ograniczeni do oglądania filmów na małym ekranie komputera czy słuchania muzyki płynącej z laptopowych głośników o małej mocy. Odtwarzacz multimediów HD firmy TRANSCEND pomaga rozwiązać ten problem, mogąc odtwarzać pliki bezpośrednio z nośnika USB na znajdującym się w salonie dużym ekranie telewizora i zaoszczędzić w ten sposób wysiłków związanych z wypalaniem płyt do odtwarzacza DVD lub podłączaniem komputera do odbiornika TV.

DMP10 został stworzony do obsługi plików audio i wideo w jakości HD, posiadając wyjścia HDMI 1.3 oraz S/PDIF. Urządzenie obsługuje dekodowanie audio DTS i Dolby Digital oraz wideo Full HD 1920x1080p H.264/AVC i VC-1.

DMP10 został wyposażony w dwa porty USB 2.0. Odtwarza wszystkie popularne formaty audio, wideo, plików tekstowych i obrazów. Może także wyświetlać zdjęcia w trybie slideshow z muzyką w tle. Dzięki intuicyjnemu menu oraz dołączonemu pilotowi obsługa urządzenia jest prosta i wygodna. Czarna błyszcząca obudowa czyni odtwarzacz stylowym elementem domowego centrum rozrywki.

Specyfikacja:

1 HD DMP10, Transcend

Przewidywana cena odtwarzacza multimediów HD DMP10 wynosi 320 zł brutto. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta.