Pierwszego czerwca kanał iplaMINI dostępny za darmo

Z okazji dnia dziecka pierwszy kanał telewizji internetowej dla najmłodszych będzie dostępny za darmo. To nie koniec niespodzianek, liczba oferowanych materiałów powiększy się o kolejnych dziewięć tytułów. Na stronie www.mini.ipla.tv na maluchów czekają ich ulubieni bohaterowie.

IplaMINI to pierwszy kanał telewizji internetowej dla dzieci, oferujący największą bazę bezpiecznych i legalnych bajek w modelu VOD (video na życzenie). W pierwszym etapie udostępnionych zostało sześć najpopularniejszych wśród przedszkolaków tytułów. Z okazji dnia dziecka liczba dostępnych materiałów powiększy się o kolejnych dziewięć tytułów. Na dzieci, oprócz dobrze już znanych bohaterów, takich jak: Strażak Sam, Roztańczona Angelina czy Pingu, czekać będą: Mali odkrywcy, Świat Elmo, Małgosia i Buciki, Baranek Shaun, Blanka, Sam Sam, Rodzina Rabatków, Pomocnik Świętego Mikołaja oraz Kulka i Julka.

IplaMINI będzie największą bazą filmów animowanych oraz bajek dla najmłodszych użytkowników Internetu, łącznie oferującą ponad kilkadziesiąt godzin wspólnego oglądania. Z okazji dnia dziecka, wszystkie piętnaście tytułów z repertuaru iplaMINI, dostępne będą dla maluchów za darmo.

Treści oferowane w iplaMINI są płatne w modelu abonamentowym. Nieograniczony dostęp do wszystkich filmów animowanych w kanale tematycznym aktywowany jest na okres 30 dni. Ceny obowiązujące od 2 czerwca 2010 r. będą uzależnione od formy płatności, w przypadku przelewu/karty kredytowej będzie to kwota 19,90 zł, natomiast przy płatności smsem to koszt 30,50 zł. Takie rozwiązanie daje maluchom możliwość cieszenia się czarodziejskim światem bajek bez ograniczeń czasu czy ilości oglądanych kreskówek.

Nad bezpieczeństwem oferowanych bajek w iplaMINI czuwa Fundacja Kidprotect, która wydaje certyfikat Strona Przyjazna Dzieciom, promujący strony Internetowe z których bezpiecznie mogą korzystać dzieci.

źródło/autor: Redefine

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu