Pasja i Perfekcja doceniona – Salon VICI wśród najlepszych

Salon Vici Hair&Beauty, mieszczący się w krakowskiej Bonarce, został jednym z 6 finalistów w konkursie ” Salon Fryzjerski Roku 2009″, organizowanym przez L`Oreal Polska oraz miesięcznik „Dom i Wnętrze”. Zwycięzca wyłoniony zostanie w czerwcu 2010 w Warszawie.

Vici Hair&Beauty to miejsce łączące dwa instytuty: Keraskin – pielęgnacja twarzy i ciała, oraz Kerastase – luksus dla włosów i skóry głowy, stworzone z myślą o zabieganych kobietach, szukających odpowiedniej atmosfery i odrobiny luksusu.

W salonie, oferującym usługi fryzjerskie i kosmetyczne, można zadbać o siebie kompleksowo, poczynając od zabiegów na twarz i ciało, na zmianie wizerunku pod okiem fryzjerów-stylistów kończąc. Ale zabiegi i profesjonalne, najwyższej jakości kosmetyki, to jeszcze nie wszystko.

Salon wyróżnia atmosfera i styl – oryginalny i funkcjonalny, zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi trendami.

„Mamy świadomość, że nasi klienci zwracają uwagę nie tylko na poziom oferowanych usług, ale też na styl miejsca. Dlatego też postanowiliśmy w architekturze na przejrzystość, świetlistość przestrzeni, spójną stylistykę barw i ich wyrafinowanie, podkreślające atmosferę luksusu” – mówi Bartosz Murzyn, współwłaściciel krakowskiego Salonu. „W specjalnie wydzielonych przestrzeniach można odprężyć się i rozkoszować dźwiękami muzyki relaksacyjnej oraz zapachami i konsystencjami użytych produktów” – dodaje.

Uroczystość wręczenia nagród w konkursie odbędzie się w czerwcu w Warszawie. W skład jury wchodzą m.in. architekt, stylista fryzur, redaktor naczelna „Domu & Wnętrza”.

Salon Vici Hair&Beauty znajduje się na parterze CH Bonarka City Center w Krakowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu