Program lojalnościowy International Paper

Agencja Reklamowa Axel z Poznania przygotowała program lojalnościowy dla International Paper – producenta papierów marki POL. Program został zainaugurowany konkursem, w którym do wygrania jest m.in. Citroen C3.

OFFICE Style PRO rozpoczął właśnie swoją działalność. Jest to program lojalnościowy skierowany do firm będących partnerami handlowymi International Paper. Do udziału w nim zostali zaproszeni bezpośredni dystrybutorzy papierów biurowych POL oraz ich kontrahenci. Wszyscy potencjalni uczestnicy OFFICE Style PRO otrzymali indywidualne zaproszenia, zawierające login i hasło potrzebne do zalogowania się w systemie. Przy zakupie produktów premiowanych International Paper konto danego członka programu zasilane jest punktami, które z kolei można wymieniać na atrakcyjne nagrody prezentowane na stronie www.officestylepro.pl.

Priorytetowym celem OFFICE Style PRO jest stworzenie płaszczyzny partnerskich relacji pomiędzy dystrybutorami a ich kontrahentami, jak również zwiększenie sprzedaży papierów biurowych POL.

źródło/autor: LTM Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu