Piana instalacyjna Tytan Professional WOD – KAN – specjalistyczne rozwiązanie dla profesjonalnych instalatorów

Z myślą  o profesjonalnych wykonawcach, firma Selena poszerza swoje portfolio o produkty specjalistyczne, dedykowane do konkretnych zastosowań. Środki te, cechują się parametrami dostosowanymi do specjalistycznych prac w trudnym środowisku.

Piana instalacyjna Tytan Professional WOD- KAN to pierwsza na polskim rynku piana, przeznaczona do prac przy montażu instalacji sanitarnych, wodno kanalizacyjnych oraz c. o.

Piana instalacyjna Tytan Professional WOD – KAN to niskoprężna piana w wersji wężykowej, zalecana do stosowana przy wypełnianiu przepustów rurowych oraz wolnych przestrzeni wokół rur, jak również izolacji termicznej i akustycznej rur, brodzików i wanien. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, produkt ten stanowi nieocenioną pomoc dla montażystów i instalatorów.

Dedykowana do prac w środowisku Wod – Kan

Piana instalacyjna Tytan Professional WOD – KAN charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do PCV i gładkich powierzchni rur oraz typowych materiałów budowlanych, co znacznie ułatwia prace instalacyjne. Produkt doskonale wypełnia oraz izoluje termicznie i akustyczne rury, kanały i przepusty, a dzięki właściwościom dźwiękoizolacyjnym jest również rekomendowany do montażu instalacji niskoszumowej. Dodatkowo piana charakteryzuje się wysoką odpornością na pleśń i grzyby oraz niską chłonnością wody, co decyduje o jej specjalistycznym przeznaczeniu.

Dzięki zastosowaniu elastycznego wężyka oraz możliwości dozowania piany w każdej pozycji roboczej, aplikacja piany jest niezwykle łatwa dla użytkownika. Podczas stosowania produktu nie dochodzi do emisji szkodliwego MDI.

Parametry piany WOD – KAN, idealnie dobrane do warunków panujących podczas montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, dają wykonawcom gwarancję zachowania najwyższych właściwości produktu.

Dane techniczne:

Wydajność: Do 47 l
Czas wstępnej obróbki: ≤60 min
Czas pełnego utwardzania: 24 h
Klasa palności: B3 /F (DIN 4102/ EN13501-1)
Temperatura pracy (podłoża): od 0oC do +30oC
Temperatura puszki: od 0oC do +30oC
Chłonność wody: ≤1,5 %
Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,035 W/mK – DIN 52612
Kolor: Zielony
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu