EX-Z350 – 100 gramów komfortu

Sezon wakacyjny zbliża się dużymi krokami. Z tej okazji firma Casio wprowadza na polski rynek nowy model aparatu, który powiększa serię Exilim Zoom. EX-Z350 to elegancki kompakt o wadze standardowej tabliczki czekolady, który wyposażono m.in. w 27mm szerokokątny obiektyw umożliwiający wykonywanie zdjęć w każdej sytuacji.

Stylowy EX-Z350 posiada 4-krotny zoom optyczny oraz 12.1 megapikselową matrycę, która pozwala wykonywać zdjęcia z wiernie odwzorowanymi detalami nawet niewielkich elementów. Nowość charakteryzuje się także dużym, blisko 7 centymetrowym (2.7 – cali) kolorowym wyświetlaczem LCD TFT, zapewniającym dokładny podgląd wszystkich obiektów, zdjęć czy filmów.

Casio Exilim EX-Z350 posiada również 23 tryby tematyczne Best Shot. Dzięki czemu, aparat, w zależności od wybranego trybu zastosuje optymalne ustawienia, zapewniając tym samym zdjęcie najlepszej jakości.

Interesująco prezentują się również dodatkowe funkcje, jak system wykrywania twarzy, elektroniczna stabilizacja obrazu (Anti Shake DSP) czy inteligentny autofocus, które pozwolą uchwycić ważne chwile. Dodatkowo nowość od Casio wyposażono w tryb Make-Up Mode umożliwiający retusz fotografii oraz tryb krajobrazu, który analizuje obraz i wzmacnia kolorystykę zdjęcia.

Komfortowym rozwiązaniem zastosowanym w EX-Z350 jest tryb Easy Mode, który dostosowuje ustawienia aparatu do warunków, ograniczając tym samym czynność fotografowania do naciśnięcia spustu migawki.

Kompakt waży 100g (bez baterii), a w największym miejscu ma grubość 18mm, przez co zmieści się niemal w każdej kieszeni, czy torebce.

Nowy Exilim będzie dostępny od połowy czerwca w pięciu wersjach kolorystycznych – srebrnej, czarnej, niebieskiej, amarantowej i różowej, w sugerowanej cenie 599 PLN brutto.

Więcej na www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu