Przejdź do treści

Dzień Dziecka w Bonarka City Center

Dobra wiadomość dla wszystkich dzieci: w Bonarka City Center Dzień Dziecka trwa aż 3 dni! Już od 29 maja na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji – między innymi występ Cyrku „Arena”, spektakl „Doktor Dolittle i przyjaciele”, spotkanie z bohaterami bajki „Toy Story” oraz przejażdżki na kucykach i wielbłądzie.

W sobotę i niedzielę, 29 i 30 maja, miłośnicy widowiskowej akrobacji, poskramiania dzikich zwierząt, występów klaunów i innych sztuk cyrkowych, będą mogli zobaczyć występy Cyrku „Arena”. Spektakle odbędą się w sobotę i niedzielę o godz. 12:00 i 15:00, przed głównym wejściem do Bonarki (od strony ul. Bulwarowej). Przed każdym przedstawieniem chętni będą mieli możliwość przejażdżki na kucyku i… na wielbłądzie!

Bilety do nabycia w Punkcie Informacyjnym na Palcu Pod Zegarem.

Dzieci do lat 13 – bilet gratis!

Młodzież i dorośli – bilet 20 zł

Przy okazaniu paragonu za zakupy w BCC na kwotę powyżej 50 zł – bilet gratis!

We wtorek – 1 czerwca – tylko w Bonarce będzie można spotkać bohaterów wchodzącego wkrótce na ekrany kin filmu „Toy Story 3”. Z tej okazji po raz pierwszy Polskę odwiedzą dwie ulubione postacie disnejowskiego przeboju: Buzz i Chudy. Każdy mały wielbiciel ich bohaterskich przygód, będzie miał niespotykaną dotąd okazję zobaczyć swoich idoli na żywo w Palmiarni w godz. 11:00 – 19:00.

Także we wtorek, 1 czerwca o godzinie 18:00, Bonarka zaprasza na specjalne przedstawienie przez Studio Małych Form Teatralnych ART-RE. Z okazji Dnia Dziecka mali widzowie będą mieli okazję zobaczyć spektakl „Doktor Dolittle i Przyjaciele”. Scena Teatru Małego Widza, gdzie odbędzie się przedstawienie, znajduje się na pierwszym piętrze galerii w pobliżu strefy gastronomicznej.