Drugie spotkanie promujące CSR w Radomiu zakończone

25 maja 2010 roku w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia” odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Radom. Lokalnie współpracujemy odpowiedzialnie!”. Pomysłodawcą i organizatorem inicjatywy jest agencja Spolita PR.

Celem projektu „Radom. Lokalnie współpracujemy odpowiedzialnie!” jest zachęcenie sektora MŚP, w tym właścicieli firm, prezesów zarządu i dyrektorów zarządzających do budowania i wdrażania programów CSR.

Zgodnie z zamierzeniem radomscy przedsiębiorcy oprócz zdobycia wiedzy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu zapoznali się z działalnością dwóch lokalnych organizacji pozarządowych. We wtorkowym spotkaniu uczestniczyli: Pan Tadeusz Klimek ze Stowarzyszenia Wandy Ryszewskiej oraz Pan Krzysztof Sokołowski, Dyrektor Radomskiego Banku Żywności. Przedstawiciele obu organizacji oprócz przedstawienia profilu działalności opowiedzieli o dotychczasowych formach współpracy z lokalnym środowiskiem biznesowym.

Kolejne, trzecie już spotkanie w ramach projektu „Radom. Lokalnie współpracujemy odpowiedzialnie!” odbędzie się w czerwcu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu