Ćwicz pamięć z Gadu-Gadu

Tagi:

Dzisiaj rusza ogólnopolski wirtualny sprawdzian z pamięci dla ponad 10 milionów internautów. Swoich sił w zapamiętywaniu można spróbować od dzisiaj bezpośrednio w komunikatorze Gadu-Gadu, w przerwie pracy, pijąc herbatę czy czekając na ważnego maila.

Umożliwia to dostępna od dzisiaj bezpłatna aplikacja typu memo, która będzie wyświetlać się codziennie wybranej liczbie użytkowników komunikatora GG10. Każdy jednak ma szansę, aby trafić w zabawę. Najlepsi, którzy poprawnie i w krótkim czasie połączą w grze pojedyncze elementy w pary będą nie tylko dobrze się bawić ćwicząc pamięć, ale otrzymają też szansę wygrania starterów telefonicznych GaduAIR (www.gaduair.pl) ze specjalnej limitowanej serii.

Gra wciąga, ćwiczy pamięć, refleks i koncentrację. Polega na kojarzeniu elementów – klikając i odsłaniając kolejne obrazki, należy zapamiętać ich miejsce i ułożyć w pary. Użytkownik wygrywa, jeśli połączy w 10 par wszystkie pojedyncze elementy.

Aplikacja zostanie wyświetlona wszystkim internautom, którzy korzystają z najnowszej wersji komunikatora – Gadu-Gadu 10. Wirtualny sprawdzian z pamięci pojawi się użytkownikom na bocznym pasku listy kontaktów komunikatora – aplikacja będzie pojawiać się wybranym losowo użytkownikom i tylko na 24 godziny. W tym czasie gracz dostanie 5 prób, aby poprawnie połączyć elementy i wygrać starter telefonii komórkowej GaduAIR z limitowanej serii.

A jest o co grać nie tylko ze względu na to, że ćwiczymy pamięć przez zabawę. Nagroda – starter z limitowanej serii telefonii komórkowej GaduAIR – umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne ze znajomymi na GG i w sieci GaduAIR, bezpłatny komunikator Mobilne Gadu-Gadu w komórce i Internet za darmo po każdym doładowaniu. Dlaczego więc nie poćwiczyć swojej pamięci i przy okazji zdobyć cenną nagrodę? Udział w grze jest bezpłatny.

Warunkiem otrzymania nagrody – startera telefonii GaduAIR – jest prawidłowe ułożenie kwadratów w 35 sekund. Zwycięzca zostanie przekierowany na specjalną stronę www, na której będzie mógł odebrać nagrodę – bezpłatnie.

Sprawdzian potrwa aż do wyczerpania puli starterów przewidzianych jako nagrody dla najlepszych.

Wielki, ogólnopolski wirtualny sprawdzian rozpoczyna się już dzisiaj!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu