BCC: wdrożenie SAP HR dla 8000 pracowników Grupy Animex

Lider sektora mięsnego w Polsce zakończył z sukcesem pierwszy etap wdrożenia systemu kadrowo-płacowego SAP, prowadzony przez BCC. Z SAP HR korzysta zakład produkcyjny Animexu w Iławie, Centrala Grupy Drobiarskiej oraz Centrala Surowcowa. W kolejnych etapach projektu systemem zostanie objętych około 8000 pracowników w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce.

Efektem trwającego od września 2009 r. projektu jest wypracowanie wzorcowego dla Grupy Animex rozwiązania SAP HR, w zakresie administracji kadrami, naliczania płac i zarządzania czasem pracy. Od marca br. system obsługuje 800 pracowników wspomnianych zakładów, a obecnie BCC rozpoczyna przedsięwzięcie przeniesienia SAP HR do kolejnych zakładów Grupy. Do maja 2011 r. system ma objąć wszystkie jednostki Animexu i obsługiwać około 8000 pracowników.

„Wdrożenie SAP HR odgrywa ważną rolę w naszej wizji zarządzania kapitałem ludzkim. Celem prowadzonego z BCC projektu jest ujednolicenie i optymalizacja procesów HR w całej Grupie Animex” – powiedział Robert Żelewski, Dyrektor Zarządzający ds. HR Animexu.

BCC, Partner Ekspert SAP HR, posiada największe doświadczenie i potencjał w zakresie wdrożeń, rozwoju i serwisu SAP HR w Polsce. Firma zatrudnia ponad 30 wykwalifikowanych konsultantów wdrożeniowych i serwisowych SAP HR. BCC zrealizowało projekty kadrowo-płacowe m.in. w największej firmie handlowej w Polsce (Grupa Metro – sieci Real i Makro) i największej firmie produkcyjnej (PKN Orlen). Z serwisu aplikacyjnego SAP HR w Centrum Outsourcingowym BCC korzysta niemal 30 firm, w tym ABB, ING Bank Śląski, Kompania Piwowarska, Grupa MAN, sieci Makro i Real, Tchibo.

BCC jest również partnerem Grupy Animex w równolegle realizowanym kompleksowym wdrożeniu systemu SAP ERP.

źródło/autor: BCC

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu