Rusza iplaMINI – kanał telewizji internetowej dla dzieci

Ipla jako pierwsza telewizja internetowa w Polsce uruchomiła kanał dla najmłodszych. W iplaMINI (www.mini.ipla.tv) udostępnione zostały najpopularniejsze bajki dla dzieci w wieku przedszkolnym, w tym Bob Budowniczy czy Roztańczona Angelina. Liczba udostępnianych materiałów będzie systematycznie powiększana o propozycje dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

IplaMINI oferuje w modelu VOD legalną bazę bezpiecznych bajek. Na dzieci czekają ich ulubieni bohaterowie, jak Bob Budowniczy, Roztańczona Angelina, Strażak Sam, Tomek i Przyjaciele czy Pingu. Dostęp do kanału dla dzieci mają użytkownicy telewizji ipla na terytorium Polski. Wraz z kanałem na platformie ipla uruchomiony został serwis www.mini.ipla.tv, gdzie można zapoznać się z ofertę programową iplaMINI.

Treści oferowane w iplaMINI są płatne w modelu abonamentowym. Jednorazowa aktywacja iplaMINI daje nieograniczony dostęp do wszystkich filmów dostępnych w kanale tematycznym na okres jednego miesiąca (30 dni). – Zdecydowaliśmy się na taki model płatności, ponieważ jest on najwygodniejszy zarówno dla rodziców jak i dzieci, które chętnie wracają do swoich ulubionych bajek lub oglądają kilka odcinków z serii. – mówi Jarosław Rawicki, Pełnomocnik Zarządu ds. Pozyskiwania Treści. Miesięczny dostęp do całego kanału iplaMINI to koszt od 7zł zależnie od formy płatności.

Dostęp do pełnej oferty iplaMINI mają użytkownicy aplikacji ipla w wersji podstawowej – wersji na platformę Windows (2.1). Zależnie od możliwości licencyjnych treści dla najmłodszych udostępnione będą także aplikacji dla systemów MacOS i Linux.

źródło/autor: Redefine

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu