OS3 multimedia zaprezentowała nowy serwis Mitsubishi Motors

Agencja OS3 multimedia przygotowała nowy serwis produktowy Mitsubishi Motors. W ramach projektu dla Mitsubishi, Agencja opracowała m.in.: szatę graficzną, architekturę informacji, nawigację strony oraz autorski system CMS. Głównym zadaniem jest prezentacja asortymentu Mitsubishi.

OS3 multimedia jest także odpowiedzialna za opiekę merytoryczną i techniczną nad www.mitsubishi.pl, a w dalszej perspektywie jego rozwój i rozbudowę o nowe funkcjonalności. Na każdym etapie OS3 świadczy usługi strategicznego doradztwa w zakresie obecności Mitsubishi w sieci.

Strona mitsubishi.pl prezentuje m.in. ofertę Mitsubishi, aktualny cennik, dostarcza informacji o serwisach i dealerach, a także przedstawia bieżące promocje. Serwis wykorzystuje kontent video.

Dla każdego modelu stworzone zostały prezentacje jego najatrakcyjniejszych elementów. Na stronie przedstawione są dane techniczne, jak również aktualne promocje. Nowoczesny konfigurator pozwala na „stworzenie” auta idealnie dobranego do swoich potrzeb i dokładne zapoznanie się z wszystkimi informacjami na jego temat. W zakładkach opisujących poszczególne modele znajduje się funkcja dająca możliwość porównania danych technicznych i wersji wyposażeniowych wszystkich modeli. Większość aut można obejrzeć obracając je o 360 stopni, „kolorując” je wszystkimi dostępnymi lakierami

Jest to kolejny etap współpracy OS3 z Mitsubishi Motors, zapoczątkowanej w połowie ub.r. Dotychczas Agencja przygotowała m.in. kampanie sprzedażowe modeli Lancer, Outlander i Colt.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu