Nowy lokal jeszcze w czerwcu

przez | 27/05/2010

Ibiza Ice Cafe S.A., notowany na NewConnect operator lodziarnio-kawiarni segmentu premium, rozpoczął prace adaptacyjne w lokalu w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu. Jest to już trzeci lokal własny Firmy. Placówka zacznie działać z końcem czerwca br.

-„Trwają prace wykończeniowe naszego trzeciego już lokalu. Otwarcie nowej placówki w Starym Browarze w Poznaniu przewidujemy na koniec czerwca br. Wybraliśmy taką lokalizację świadomie ze względu, iż Stary Browar jest miejscem bardzo uczęszczanym i odwiedzanym przez ogromną liczbę ludzi. Warto również zwrócić uwagę na to, że otwarcie tego lokalu wypada dokładnie w momencie rozpoczęcia sezonu letniego. Zatem, te dwa czynniki powinny się przełożyć na wzrost naszych przychodów” – mówi Tomasz Haligowski, Prezes Zarządu Ibiza Ice Cafe S.A.

Stary browar zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania, w malowniczym otoczeniu architektury o historycznym kontekście sięgającym XIX-wiecznego browaru Huggera. Lokal Ibiza Ice Cafe o powierzchni 100m2 znajduje się w Atrium (część handlowa).

Na początku maja br. Spółka otworzyła drugi lokal w Galerii Malta również w Poznaniu. Rok wcześniej działalność rozpoczęła placówka we Wrocławiu, która obecnie ma status centrum kompetencyjnego. Jest ona miejscem, gdzie prowadzone są prace nad modernizacją procesów produkcyjnych, a także nad utrzymaniem niezmiennej wysokiej jakości wyrobów.

Strategia Ibiza Ice Cafe S.A. zakłada rozwój poprzez budowę sieci franczyzowej.

źródło/autor: Ibiza Ice Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.