Nowa aplikacja Threat Watch firmy Trend Micro zwiększa bezpieczeństwo użytkowników telefonów iPhone

Firma Trend Micro, jeden z największych dostawców zabezpieczeń treści internetowych, informuje o wprowadzeniu na rynek nowej aplikacji, która udostępnia wielbicielom nowinek technicznych, klientom, partnerom i innym zainteresowanym aktualne informacje o bezpieczeństwie i ostrzeżenia za pośrednictwem urządzeń iPhone.

Za pomocą naszej nowej, interesującej aplikacji użytkownik może bezpłatnie przekształcić swój telefon iPhone w centrum informacji o zagrożeniach.

Aplikację Threat Watch v1.0 można pobrać ze strony iTunes. Jest ona również dostępna na stronach Free Tools pod adresem http://free.antivirus.com/widgets/.

Nowa aplikacja Threat Watch udostępnia wszystkim użytkownikom urządzeń iPhone najnowsze informacje i dane na temat cyberprzestępczości i zagrożeń w Internecie. Równie ważny jest fakt, że w przypadku wykrycia całkiem nowego zagrożenia lub luki w zabezpieczeniach aplikacja ta bezpośrednio przesyła ostrzeżenia w formie małego banera wyświetlanego na ekranie telefonu.

Oferuje ona również bezpośredni dostęp do serwisu internetowego TrendWatch, co pozwala zapoznać się z informacjami o zagrożeniach i wyszukać potrzebną poradę z dowolnego miejsca na świecie.

Ta bezpłatna aplikacja pomaga użytkownikom, klientom i partnerom zwiększyć poziom bezpieczeństwa dzięki bezpośrednim łączom do źródeł informacji, takich jak blogi i treści multimedialne naszej firmy.

Zainteresowane osoby mogą pobrać aplikację Threat Watch z serwisu iTunes (podczas pobierania należy wybrać region — EMEA lub Stany Zjednoczone) albo ze strony internetowej http://free.antivirus.com/widgets/. Po pobraniu programu prosimy o wystawienie odpowiedniej oceny, co pozwoli naszej firmie zebrać niezbędne informacje zwrotne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu