Łby Polskiego Public Relations

Polskie Stowarzyszenie Public Relations ogłasza kolejną edycję nagrody polskiego public relations: Łby PR. Nagroda ma charakter honorowy, a jej celem jest wyróżnienie osoby i dzieła Laureata, którego dorobek zawodowy i publiczny stanowi znaczący wkład w rozwój branży PR w Polsce.

Łby PR to nagroda wręczana w uznaniu za dokonania i postawy, uznane jako wzór dla całego środowiska. Przedstawiciele branży w ten właśnie sposób doceniają wizję, odwagę i konsekwencję, fachowość i nowatorstwo, poszanowanie wartości etycznych i zaangażowanie w rozwój teorii i praktyki public relations w Polsce. – tłumaczy dr Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Nagroda ma za zadanie podkreślić rolę, jaką odgrywają ludzie dynamiczni, niekonwencjonalni i skuteczni w działaniu. – dodaje Tworzydło.

Po raz pierwszy PSPR przyznało nagrody podczas jubileuszowego spotkania z okazji 10-lecia działalności, 21 czerwca 2005. Wyróżnienia otrzymali prof. Krystyna Wojcik, Piotr Czarnowski oraz prof. Ryszard Ławniczak. W 2007 roku laureatem został Paweł Biedziak, a w roku 2009 – prof. Jerzy Olędzki z Uniwersytetu Warszawskiego. Nagrodę przyznają, jak i w ubiegłym roku, wszyscy członkowie PSPR oraz laureaci dotychczasowych edycji.

Do 20 czerwca Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations przyjmuje zgłoszenia kandydatów. Po tym terminie ogłoszeni zostaną nominowani. Szczegóły i dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie na stronie www.polskipr.pl

źródło/autor: Polskie Stowarzyszenie Public Relations

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu