Lacoste i inne nowe marki w FACTORY Warszawa

Kolejne firmy otworzą swoje sklepy w handlowym centrum outlet FACTORY Warszawa. Swój pierwszy sklep w centrum typu outlet uruchomiła marka Lacoste. W najbliższym czasie do grona najemców dołączą również Aldo, Quiosque i Maraga Kids.

Oferta FACTORY Ursus została wzbogacona o nowe marki, które już uruchomiły lub w krótkim czasie uruchomią swoje sklepy. Wśród najemców pojawiła się jedna z najbardziej znanych międzynarodowych marek – Lacoste. Od maja klienci Centrum mogą po okazyjnych cenach kupić produkty opatrzone rozpoznawalnym logo zielonego krokodyla. Sklep w FACTORY Warszawa jest pierwszym w Polsce salonem outlet, oferującym pełną gamę produktów Lacoste.

Kolejną marką, która otwiera swój pierwszy w Polsce sklep w centrum outlet jest kanadyjska marka obuwnicza ALDO. Jej produkty dostępne są w ponad 900 sklepach na całym świecie.

W krótkim czasie w FACTORY w Ursusie znajdą się także produkty marki Quiosque, które skierowane są wyłącznie do Pań. Swój sklep otworzy także firma Maraga Kids, dystrybutor wiodących marek obuwia dla najmłodszych. W ofercie znajdziemy linie produktów Ecco, Geox, Naturino, Nike i Superfit.

Dzięki nowym najemcom nasze centrum przedstawi klientom jeszcze ciekawszą ofertę. W Factory w Ursusie jest coraz więcej produktów z wyższej półki. Prócz ostatnio otwartego salonu Lacoste nasi klienci mogą nabyć między innymi produkty sygnowane przez takie marki jak Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Underwear – mówi Bożena Gierszewska, dyrektor ds. zarządzania powierzchniami handlowymi NEINVER Polska. Rośnie zainteresowanie Polaków centrami outlet, a więc producenci i dystrybutorzy intensyfikują swoje działania w tym sektorze – podsumowuje Gierszewska.

FACTORY Ursus to należące do spółki NEINVER pierwsze w Polsce, otwarte w 2002 roku centrum handlowe typu outlet. Na 13 450 mkw. powierzchni, mieści się 79 sklepów, oferujących produkty znanych marek w cenach od 30 do 70 procent niższych od regularnych cen rynkowych.

W 2011 roku NEINVER planuje otwarcie drugiego centrum outlet w Warszawie – FACTORY Warszawa Annopol. Centrum mieścić się będzie w dzielnicy Białołęka pomiędzy ulicami: Annopol, Toruńską i Białołęcką.

źródło/autor: Ciszewski Financial Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu