Bezpieczeństwo IT dla małych i średnich firm

CompFort Meridian Polska – autoryzowany przedstawiciel Check Point® Software Technologies, wprowadził na polski rynek nowe zintegrowane urządzenia UTM-1 Edge N i Safe@Office N, zapewniające bezpieczeństwo IT małym i średnim firmom już od 750$. Dzięki tym rozwiązaniom najwyższy poziom bezpieczeństwa jest już osiągalny nie tylko w dużych korporacjach, bo zapewniają one tej klasy technologie w zakresie: zapór firewall, ochrony przed intruzami (IPS), ochrony antywirusowej i antyspamowej, a także filtrowania treści internetowych czy zabezpieczania zdalnego dostępu.

UTM-1 Edge N i Safe@Office N oparte są o tą samą technologię Check Point, która stosowana jest przez wszystkie firmy z listy Fortune 100. Integrują one funkcje urządzeń sieciowych i rozwiązań zabezpieczających, takie jak np. Gigabit Ethernet czy łączność 3G, a także sieci bezprzewodowe w najnowszym standardzie IEEE 802.11n.

UTM-1 Edge pozwala klientom na centralne zarządzanie tysiącami zdalnych lokalizacji z poziomu jednej konsoli, zapewniając małym oddziałom bezpieczeństwo na poziomie identycznym z korporacyjnym. Natomiast Safe@Office to zintegrowane urządzenie sieciowe zabezpieczające i umożliwiające w czasie krótszym niż 10 minut wdrożenie takich funkcji jak np. zarządzanie przez MSSP nawet w firmach posiadających minimalne zasoby IT.

W raporcie firmy Garnter z marca 2010 o korporacyjnych zaporach firewall, rozwiązania Check Point Software Technologies (jak również oferowane przez ComFort Meridian produkty Juniper Networks), zostały ocenione najwyżej.

Patrz:

http://www.gartner.com/technology/media-products/reprints/juniper/vol6/article3/article3.html

Więcej informacji o nowych produktach CheckPoint w ofercie CompFort Meridian można znaleźć pod adresem: http://www.checkpoint.com/products/safe@office/.

źródło/autor: CompFort Meridian

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu