Żegluj po związku jak po oceanie

Ocean relacji jest pełen zdradliwych raf i niebezpiecznych wirów. Jak wyjść z tej podróży cało? Odpowiedzi na te pytania można poznać podczas warsztatów organizowanych przez Fundację Fundament w dniach 19-25 lipca.

Miłość do partnera nie zawsze jest usłana różami. Kobiety często zadają sobie pytania: czy jest sens jeszcze się angażować? Skąd wiedzieć, że to właśnie ten jedyny? Dlaczego długodystansowy związek przyprawia o nieprzyjemny dreszcz? Odpowiedzi na te pytania można odszukać w hunie – filozofii życia ludów polinezyjskich. Dzięki warsztatom Fundacji Fundament można dowiedzieć się, jak świadomie budować relacje zaczynając od siebie, jak uzdrowić tkwiące w ciele i umyśle ograniczające przekonania o relacjach i jak odważnie trwać w związkach, stawiając czoła emocjom i zmianom.

Tygodniowe warsztaty pt. „Sztuka nawigacji na oceanie relacji” odbędą się w samym sercu Puszczy Drawskiej w dniach 19-25 lipca 2010 r. Program obejmuje ruch i zabawę w otoczeniu pięknej natury, a także wykłady z huny i medytacje w asyście opiekunów duchowych. Więcej informacji na www.fundacjafundament.pl.

źródło/autor: Fundacja Fundament

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu