Wiosenne nowości w Kotlet.tv

przez | 26/05/2010

Ponad pięćdziesiąt przepisów na pyszne chleby i pachnące, domowe pieczywo. Poradnik po nowościach rynkowych wraz z recenzjami wybranych sprzętów kuchennych. Forum dla pragnących porozmawiać i dział z przepisami dla dzieci, ale także dla poszukujących inspiracji rodziców. To niektóre z wiosennych nowości w Kotlet.tv.

Kotlet.tv to serwis kulinarny w którym wszystkie przepisy są prezentowane tradycyjnie oraz w formie materiału filmowego. Wśród wiosennych nowości pojawił się dział poświęcony domowym wypiekom wszelkich rodzajów pieczywa: od słodkich bułek, przez tradycyjne chleby na zakwasie, po pieczywo z różnych stron świata. Użytkownicy mają dostęp do ponad pięćdziesięciu chlebowych przepisów, oczywiście w postaci video.

Z kolei dział „Recenzje” ma pełnić funkcje przewodnika po rynkowych nowościach w branży kuchennej. W tej części serwisu prezentowane są najnowsze produkty AGD, takie jak ekspresy do kawy, roboty kuchenne, blendery, miksery i wszelkiego rodzaju kuchenni pomocnicy. Oprócz tego Kotlet.tv uruchomił dla swoich użytkowników forum dyskusyjne.

Wkrótce minie rok odkąd uruchomiliśmy Kotlet.tv. Początkowo traktowaliśmy go tylko w kategoriach hobbystycznych, ale bardzo szybko serwis przesunął się na pierwszy plan naszych codziennych zajęć. Teraz możemy się pochwalić blisko 100 tysiącami użytkowników miesięcznie, wciąż rosnącą oglądalności i popularnością – mówi Paulina Stępień, założycielka serwisu.

Miesiąc temu w ramach Kotlet.tv uruchomiony został projekt „Gotowanie z dziećmi jest fajne!”. W tej części serwisu prezentowane są przepisy przygotowane pod kątem dzieci i ich rodziców. Intencją autorów jest zachęcenie rodziców do gotowania ze swoimi pociechami i pokazania, że czynność ta może być zabawna, przyjemna i pożyteczna.

www.kotlet.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.