Time4event.pl – najciekawsze imprezy na wyciągnięcie ręki

Na początku czerwca rusza Time4event.pl, nowy informacyjny portal turystyczno-rozrywkowy, który umożliwia wykupienie gotowych pakietów wyjazdowych na wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, kulturalne, sportowe i biznesowe. To również kalendarium najciekawszych eventów z kraju i świata, dzięki któremu każdy Internauta szybko i sprawnie znajdzie interesujące wydarzenia, w których chciałby uczestniczyć.

Time4event.pl przeznaczony jest przede wszystkim dla firm i instytucji, które poszukują kompleksowych rozwiązań w zakresie organizacji wyjazdów służbowych np. na targi branżowe, czy też wyjazdów rozrywkowych np. na koncerty i imprezy sportowe. Zakupione pakiety mogą stanowić formę nagrody dla pracowników lub podziękowań dla partnerów biznesowych. W następnej kolejności, adresatami portalu są osoby prywatne, które, indywidualnie bądź z grupą znajomych, mogą skorzystać z możliwości zakupu pakietów na dowolną imprezę.

Gotowe pakiety w postaci voucherów zawierają bilety wstępu na wybrane atrakcje, noclegi w obiektach o wybranym standardzie oraz zapewnienie wszelkich koniecznych transferów – wszystko w zależności od wybranej imprezy oraz zapotrzebowania na kompleksową organizację danego wyjazdu.

Niezapomniane wrażenia w prezencie

Portal Time4event.pl to także dostawca pomysłów na oryginalny prezent – można wykupić voucher na dane wydarzenie i sprawić komuś miłą niespodziankę w postaci wyjazdu na wymarzoną imprezę lub koncert ulubionego artysty, przy czym obdarowana osoba nie będzie musiała się martwić o jakiekolwiek formalności związane z organizacją wyjazdu.

Szybkie namierzanie imprezy

Całość serwisu została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne, które znacznie usprawniają poruszanie się po stronie, zapewniając Internautom w pełni intuicyjną obsługę. Podział na pięć głównych kategorii: Kultura, Rozrywka, Sport, Biznes i Różne, a także możliwość wyszukiwania za wskazaniem daty, miejsca bądź słowa kluczowego pozwala Użytkownikowi łatwo odnaleźć interesujące go wydarzenie.

W przypadku, jeśli Internauta nie znajdzie w bazie portalu imprezy, w której chciałby uczestniczyć, wystarczy, że zgłosi swoją prośbę poprzez formularz kontaktowy, a obsługa Time4event.pl skontaktuje się z nim, przedstawiając ofertę wstępną w ciągu 24h.

Z myślą o Użytkowniku

W celu zachęcenia Użytkowników do uczestnictwa w tworzeniu oferty, która odpowiadałaby ich wymaganiom, uruchomiono specjalny blog, na którym będą poruszane tematy związane z usługami portalu. Ponadto planowana jest obecność Time4event.pl w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Blip, co pozwoli na nawiązanie aktywnego kontaktu z Internautami.

Właścicielem i pomysłodawcą portalu jest Agencja Reklamowo – Eventowa Or&g Group, natomiast za wykonanie projektu odpowiada Agencja Interaktywna MKI.

źródło/autor: Time4event.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu