Smart AdServer gotowy do obsługi mobilnych kampanii reklamowych

Smart AdServer udostępnia nowy moduł umożliwiający programowanie i obsługę kampanii reklamowych dla stron internetowych i urządzeń mobilnych na jednym interfejsie.

Nowe rozwiązanie Smart AdServer pozwala na zarządzanie kampaniami reklamowymi w urządzeniach mobilnych typu: iPhone, iPad oraz wyposażonych w system operacyjny Android OS Phones. Umożliwia emitowanie zarówno standardowych kampanii displayowych, jak też wykorzystujących formaty rich media.

– Polski rynek reklamy mobilnej, co prawda jeszcze raczkuje, ale już obserwujemy, jak najwięksi gracze przygotowują się do jego zdobycia. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasz system już jest gotowy do obsługi kampanii mobilnych. W roku bieżącym, podążając za potrzebą rynku, większość naszych zasobów developerskich planujemy poświęcić właśnie na rozwój usług mobilnych. – mówi Jakub Oleksy, Business Development Manager CEE w Smart AdServer.

Zaledwie kilka miesięcy po launchingu modułu przeznaczonego do obsługi kampanii reklamowych w urządzeniach mobilnych, Smart AdServer potwierdził jakość nowego produktu jego pomyślnie przeprowadzoną implementacją dla trzech swoich klientów na rynku europejskim: Nextradio TV, Reed Business Information i Wolter Kluwer.

– Poprzez udostępnienie narzędzia przeznaczonego do zarządzania i emitowania mobilnych oraz internetowych kampanii reklamowych na tym samym interfejsie, a także posiadając produkt, który dowiódł swojej wartości, Smart AdServer uprościł i unowocześnił mobilną przestrzeń reklamową. – powiedział Cyrille Geffray, Dyrektor Zarządzający w Smart AdServer.

Produkt jest już dostępny także na rynku polskim.

źródło/autor: Smart AdServer

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu