Uroda i wygoda w parze

Największa polska sieć płatności masowych VIA™ – Moje Rachunki rozpoczęła współpracę z AVON Cosmetics Polska. Dzięki temu kilkaset tysięcy Konsultantek Avon współpracujących z kosmetycznym gigantem ma od połowy kwietnia ułatwione zadanie: może rozliczać zamówienia w jednej z 7,6 tysiąca kas sklepowych w całej Polsce. W dodatku – tradycyjnie dla VIA™ – Moje Rachunki – z wyjątkowo niską prowizją!

Rachunki do kwoty 1000 zł rozliczane są z prowizją 0,99 zł – to znacznie mniej niż na Poczcie czy w banku. Powyżej tej kwoty do prowizji 0,99 zł kasjer doliczy 0,5 % wartości płatności jednorazowej.

Umowa z AVON to kolejny krok w celu rozbudowy i tak już imponującego portfolio wystawców – obejmującego obecnie 90 podmiotów – których rachunki obsługiwane są w sieci VIA™ – Moje Rachunki. Zwiększaniu liczby wystawców towarzyszy także włączanie do sieci kolejnych placówek handlowych. W maju lista sklepów i stacji benzynowych umożliwiających wygodne opłacanie codziennych rachunków przy okazji zakupów przekroczyła liczbę 7,6 tysiąca. To wszystko czyni z usługi VIA™ – Moje Rachunki największą i najpopularniejszą w kraju alternatywę dla usług pocztowych. Każdego miesiąca Polacy opłacają za jej pośrednictwem ponad milion rachunków. Sukces ten usługa zawdzięcza swej dostępności, korzystnym prowizjom oraz bezpieczeństwu transakcji, które gwarantuje sprawdzona i niezawodna infrastruktura terminalowa.

Marcin Wysocki, członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju BillBird SA, dostawcy VIA™ – Moje Rachunki, tak ocenia podpisane z AVON porozumienie: w Polsce jest bardzo duża grupa ludzi, dla których możliwość taniego opłacenia rachunków w sklepie to wciąż niezwykle atrakcyjna propozycja. Dlatego nie tylko inwestujemy w nasze produkty on-line, ale równie intensywnie rozwijamy terminalową sieć VIA™ – Moje Rachunki. Usługi pocztowe są drogie i coraz mniej dostępne. Szczególnie w mniejszych miejscowościach obserwować można proces likwidacji lokalnych przedstawicielstw Poczty Polskiej. Mniej więcej 2/3 konsultantek AVON rozlicza się z firmą w tradycyjny sposób – dostawaliśmy wiele sygnałów i próśb o możliwość rozliczania faktur tego wystawcy we współpracujących z nami placówkach handlowych. Postanowiliśmy wspólnie z AVON Cosmetics Polska tym oczekiwaniom wyjść naprzeciw.

źródło/autor: Star PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu