\SALES LINK i Bridgestone nagradzają podwójnie

Ruszył konkurs „Razem po Nagrody” realizowany przez \SALES LINK, field marketingowe ramię agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska, dla czołowego producenta opon Bridgestone w ramach biznesowego programu partnerskiego „Bridgestone Partners”. Celem programu jest budowanie trwałych relacji Bridgestone z partnerami handlowymi i pomoc w rozwijaniu ich działalności. W konkursie nagradzani są zarówno klienci ostateczni jak i partnerzy Bridgestone.

W konkursie „Razem po Nagrody” udział wziąć może każdy, kto zdecyduje się kupić komplet opon letnich Firestone w jednym z punktów sprzedaży partnerów Bridgestone. Wystarczy wziąć ulotkę konkursową i do namalowanych opon dorysować samochód swoich marzeń. Rysunek należy wysłać wraz z dowodem zakupu na adres organizatora. Na autorów najciekawszych prac co tydzień czeka voucher wakacyjny o wartości 3000 PLN oraz grille Firestone w sam raz na piknik w gronie przyjaciół i rodziny.

W konkursie nagradzani są także partnerzy programu Bridgestone Partner. Punkty sprzedaży, z których wyjdzie najwięcej konkursowych zgłoszeń mogą liczyć na powiększenie ilości punktów zebranych w programie nawet o 100 %. W ten sposób partnerzy Bridgestone odnoszą korzyść a jednocześnie zachęcani są do aktywnego promowania akcji.

Konkurs potrwa do 5 czerwca 2010 r. Za opracowanie koncepcji i pełną realizację dopowiada \SALES LINK.

„Bridgestone Partner”, to oparty na nowoczesnych rozwiązaniach interaktywnych oraz eventowych biznesowy program partnerski, którego celem jest budowanie partnerskich relacji z dystrybutorami opon Bridgestone. Nagrody uzyskiwane przez partnerów Bridgestone w ramach programu będą mogły być wykorzystane w prowadzonej przez nich działalności, np. do wzmocnienia lojalności klientów detalicznych

Autorem koncepcji programu jest \SALES LINK, field marketingowa struktura wchodząca w skład agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska. \SALES LINK, nadzoruje również wdrożenie i funkcjonowanie programu, a także zajmie się organizacją planowanych na ten rok serii eventów oraz wydarzeń specjalnych dla Bridgestone. \SALES LINK pozyskał projekt w ramach wygranego przetargu.

źródło/autor: Q&AConsulting

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu