Microlab nareszcie w Polsce – poczuj różnicę

Microlab, producent wysokiej jakości zestawów akustycznych, zawitał do Polski. To wspaniała wiadomość dla entuzjastów dobrego brzmienia. Głośniki Microlab mają jeden cel – sprawić, żeby słuchanie muzyki z komputera było przyjemnością, nawet jeśli dysponujemy tylko zwykłymi „empetrójkami”.

Długo oczekiwane produkty firmy Microlab nareszcie są dostępne w Polsce. To świetna wiadomość dla entuzjastów dobrego dźwięku, którzy do tej pory mieli problem z nabyciem unikalnych produktów tej marki. Od samego początku priorytetem firmy było opracowywanie, badanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie systemów akustycznych. W ciągu kilku lat swojej działalności, Microlab zyskał uznanie na rynku profesjonalnego sprzętu grającego. Ciągły rozwój zaowocował nowymi, ulepszonymi produktami, przeznaczonymi do użytku domowego – dla komputerów, telewizorów, odtwarzaczy MP3/MP4, odtwarzaczy CD/DVD, iPod’ów i konsoli gier.

Tym, co przede wszystkim wyróżnia produkty Microlab na tle konkurencji jest niespotykana w tym przedziale cenowym jakość dźwięku, bardzo często porównywana do drogich zestawów Hi-Fi. Udało się to osiągnąć między innymi za sprawą Petera Larsena, duńskiego specjalisty audio i inżyniera m.in. takich znanych firm jak Vifa, Scan-Speak i Dynaudio, który obecnie pełni funkcję głównego konsultanta w Microlab.

Obecnie Microlab Technology jest jednym z najsilniejszych graczy na rynku komputerowego sprzętu audio, a produkty firmy dostępne są w ponad 50 krajach świata.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Microlab Technology w Polsce została firma Sunnyline Computer Products Poland. W ofercie znajdą się wszystkie rozwiązania oferowane przez producenta z przeznaczeniem do sprzedaży w Unii Europejskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu