Limitowany dysk dla fanów Króla Popu już w Vobis

W ofercie Vobis Digital pojawiła się prawdziwa gratka dla fanów twórczości Michaela Jacksona – przenośny dysk Samsung S2 Portable 500GB z nagranym filmem „Michael Jackson’s This Is It”.

Dysk wyróżnia się spośród dziesiątek podobnych produktów elegancką, złoto-czarną obudową okraszoną wizerunkiem Michaela Jacksona. Jego zawartość to słynny dokument przedstawiający kulisy przygotowań do trasy koncertowej This is It – która nie odbyła się z powodu śmierci Króla Popu. To sprawia, że Samsung S2 Portable jest świetny prezentem dla każdego fana tego amerykańskiego artysty. Dysk oferuje 500 GB pojemności, szybki interfejs USB 2.0, wykorzystano w nim również zaawansowane technologie zapisu danych opracowane przez firmę Samsung.

Wraz z urządzeniem nabywca otrzymuje również oprogramowanie do automatycznego wykonywania kopii zapasowych danych (czyli tzw. auto backupu), a także aplikacje SecretZone oraz SafetyKey, które dzięki szyfrowaniu zabezpieczają zapisane na dysku dokumenty, pliki multimedialne czy zdjęcia przed próbami odczytu przez osoby niepowołane. Samsung S2 Portable dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym vobis.pl w cenie 349 zł. Urządzenie objęte jest 36 miesięczną gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu