Comarch głównym sponsorem KKRRiT 2010 oraz warsztatów Future Multimedia Networking

Comarch, lider na polskim rynku rozwiązań dla telekomunikacji, został głównym sponsorem (Sponsorem Rubinowym) corocznej Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i telewizji (KRRiT) 2010, organizowanej przez Katedrę Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej. Wydarzenie to odbędzie się równolegle do 3rd International Workshop on Future Multimedia Networking, w dniach 16-18 czerwca 2010 w Krakowie.

W pierwszym dniu konferencji w Sesji F Comarch wygłosi prezentację, na którą serdecznie zapraszamy.

Temat prezentacji: Planowanie i roll-out sieci radiowej NG oraz planowanie usług

Prezenter: Jakub Załuski – Kapusta, Product Manager OSS, Comarch

Kiedy i gdzie: 16 czerwca, godzina 11:30, sala 1.2

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji to forum spotkań ekspertów podczas którego można dowiedzieć się jak wyglądają aktualne trendy w podejściu do planowania sieci nowej generacji, dowiedzieć się co obecnie dzieje się na rynku radiotelekomunikacji oraz podyskutować z międzynarodowymi autorytetami w tej dziedzinie. Tematy tegorocznej konferencji to między innymi systemy komórkowe, bezprzewodowe, radiofoniczne i telewizyjne, radiokomunikacja morska, lotnicza i satelitarna, radiowe systemy lokalizacyjne i nawigacyjne, hybrydowe systemy multimedialne, planowanie i optymalizacja systemów radiowych.

Obok konferencji organizowane są równolegle warsztaty Future Multimedia Networking zorganizowane we współpracy z takimi organizacjami jak IEEE czy BCS the Chartered Institute for IT.

Planowanie sieci to jeden z tematów w których Comarch posiada ugruntowaną wiedzę popartą doświadczeniem i pracą z operatorami. W swojej ofercie nasza firma posiada także dedykowane rozwiązanie dla operatorów którzy potrzebują zarządzać planowaniem sieci i usług – Comarch Next Generation Network Planning. Rozwiązanie to wspiera operatorów mobilnych w planowaniu i zarządzaniu siecią. Pozwala również na uproszczenie i automatyzację procesów i zadań poprzez integrację planowania i optymalizacji, zarządzania oraz dostarczania konfiguracji do sieci. Wdrożenie tej klasy rozwiązania jest dla operatora znaczącym krokiem w transformacji sieci ku sieci samoorganizującej się (SON – Self-Organizing Network).

Więcej o KKRRiT oraz 3rd International Workshop on Future Multimedia Networking tutaj

źródło/autor: Comarch

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu