Black Red White wprowadza kolejną nowość

Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – wprowadziła do oferty kolejną nowość: klasyczną kolekcję CHARLOTTA. Najnowsza propozycja to 20 różnych elementów w stylowym kolorze orzecha włoskiego. Meble dostępne są w salonach Black Red White na terenie całego kraju.

Najnowsza kolekcja skierowana jest do wielbicieli tradycyjnego wzornictwa. Meble charakteryzuje klasycystyczna harmonia i doskonałość proporcji. Elegancka forma Charlotty została podkreślona delikatnymi frezami frontów, pilastrami, cokołami i zwieńczeniami. Niepowtarzalnego charakteru dodaje meblom również elipsa z różanym motywem zamieszczona w szkle witryn.

„Charlotta to klasyka w najlepszym wydaniu. Meble zachwycają kolorem i stylem. To prawdziwa gratka dla koneserów tradycyjnych wnętrz. Dodatkowo, bogata linia produktów z kolekcji Charlotta daje możliwość wszechstronnego wykorzystania poszczególnych elementów zestawu zarówno w sypialni, jadalni, gabinecie, jak i pokoju dziennym. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci szybko docenią urok i funkcjonalność najnowszej propozycji Black Red White” – powiedział Artur Kręt, dyrektor ds. marketingu, BLACK RED WHITE SA

W skład kolekcji Charlotta wchodzą: szafy, witryny, regały, kredensy i komody. Uzupełnieniem zestawu są: szafka RTV , biurko, stół, stolik okolicznościowy, krzesło oraz elementy przeznaczone do sypialni: łóżko, szafka nocna i lustro. Pozwala to na dowolną aranżację pomieszczeń z wykorzystaniem mebli z kolekcji klasycznej Charlotta.

Więcej informacji można znaleźć na www.brw.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu