bizhub 164 – proste rozwiązanie dla małych firm

Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek kompaktowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne bizhub 164. Doskonale sprawdzi się w małych firmach i punktach usługowych, gdzie ważna jest cena, rozmiar oraz łatwość obsługi.

Najnowsze rozwiązanie biurowe oferowane przez firmę Konica Minolta – bizhub 164 – to poręczne urządzenie kopiujące, drukujące oraz skanujące do formatu A3. Tanie i proste w obsłudze zostało stworzone z myślą o małych firmach, warsztatach oraz punktach usługowych.

„bizhub 164 to wszechstronne urządzenie przeznaczone dla małych przedsiębiorstw. Doskonale sprawdzi się przy zarządzaniu takimi dokumentami jak: faktury, cenniki czy też np. dokumentacje sprzętu” – tłumaczy Piotr Blachowski, Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o. o. – „Dzięki przejrzystemu panelowi operacyjnemu, złożonemu zaledwie z kilku klawiszy, urządzenie jest intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze.”

Rozwiązanie bizhub 164 zostało wyposażone w polimeryzowany toner Simitri HD. Gwarantuje on przede wszystkim bardzo szczegółowe i ostre odwzorowanie linii i czcionek. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadku kopiowania czy też drukowania rysunków poglądowych. Wydruki wykonane w tej technologii charakteryzują się również trwałością i odpornością na rozmazywanie, a także minimalizują efekt tzw. łódkowatości. bizhub 164 obsługuje szeroki zakres rozmiarów oraz gramatur papieru. Z kolei funkcja TWAIN-Scan ułatwia archiwizację i umożliwia użytkownikom skanowanie ważnych dokumentów, które można później szybko odnaleźć i wydrukować.

Dodatkową zaletą bizhub 164 jest jego energooszczędność. Odznaczenie „Energy Star” otrzymał m.in. za niezwykle krótki czas nagrzewania między stanem uśpienia a gotowością, a także niższą temperaturą nanoszenia druku, niż w dotychczasowych rozwiązaniach. Elementy te bezpośrednio wpływają na niższe zużycie prądu. Samo urządzenie zostało wykonane z lekkich, bardzo trwałych materiałów. Takie części, jak kaseta tonera, mają przedłużoną żywotność i nie wymagają częstych wymian. Wszystkie te cechy mają podwójną funkcję: pozwalają dbać zarówno o środowisko, jak i o budżet użytkownika.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu