Bezpieczny konkurs na Ceneo

Internetowa porównywarka cen Ceneo zaprasza do wzięcia udziału w swoim nowym konkursie. Jego głównym celem jest zachęcenie użytkowników do pisania opinii o sklepach. Chodzi o tzw. „Zaufane opinie” – narzędzie stworzone dla poprawy bezpieczeństwa zakupów w sieci.

„Zaufane opinie” to program, który Zdaniem Ceneo wydatnie przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa transakcji w e-sklepach. Komentarze publikowane są na Ceneo na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie w sklepie objętym programem „Zaufane opinie”. Czytając taką opinię użytkownik ma pewność, że pochodzi ona od faktycznego klienta sklepu, a nie została napisana przez sam sklep czy przez jego konkurencję. W programie bierze już udział 25% sklepów obecnych w porównywarce, ich liczba stale rośnie.

W konkursie, mogą wziąć udział wszyscy Ci, którzy do 28 maja złożą zamówienie w sklepie objętym programem „Zaufane opinie”, a następnie wypełnią ankietę oceniającą transakcję i odpowiedzą na dodatkowe pytanie: „Dlaczego Zaufane opinie zwiększają bezpieczeństwo zakupów?”. Autorzy 40 najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni iPod’em shuffle. Konkurs z założenia ma zwrócić uwagę Polaków na ważną kwestię bezpieczeństwa zakupów on-line.

„Zależy nam na tym aby pokazać Polakom, że zakupy w sklepach internetowych to bezpieczna sprawa, aby przekonać nasze społeczeństwo, że są narzędzia, które pozwalają wybrać godny zaufania sklep. – mówi Mariola Berg, Dyrektor Działu Zaufanie i Bezpieczeństwo Ceneo.pl – Do tego, aby zbudować bezpieczną przestrzeń Internetu w Polsce potrzebę jest zaangażowanie użytkowników. To właśnie kupujący dzieląc się swoimi doświadczeniami i pisząc rzetelne komentarze, wskazują w których sklepach warto kupować, a w których zakupów robić nie należy. To dlatego akcje promujące bezpieczne zakupy będą na Ceneo odbywać się cyklicznie. ” – dodaje.

źródło/autor: Ceneo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu