Zatrzymać Barwy Natury – nowa kampania Śnieżki

24 maja br. rusza nowa kampania reklamowa farb do wnętrz Śnieżka Barwy Natury pod hasłem „Natura Koloru”.

Celem kampanii jest odświeżenie wizerunku marki Śnieżka Barwy Natury poprzez ukazanie natury, jako źródła inspiracji, z którego Śnieżka czerpie wzorce dla kolorów swoich farb.

Nie można zatrzymać czasu, ale można zatrzymać barwy natury – takie przesłanie wnosi najnowsza odsłona kampanii reklamowej. Złote kłosy, wspomnienie lata, słoneczny poranek, piaszczysta plaża, wiosenny deszczyk… – to natchnienie dla tylko niektórych kolorów farb do wnętrz.

30- i 15-sekundowe spoty przedstawiają atrakcyjne, dynamiczne ujęcia przyrody, które stanowią inspirację dla palety barw Śnieżka Barwy Natury. W kampanii komunikowana jest także nowoczesna formuła farby, wykorzystująca Teflon surface protector, która podnosi walory użytkowe farby, sprawiając że jest bardziej odporna na brud i zmywanie.

Spoty będą emitowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w kinach. Wsparciem dla kampanii będzie reklama w prasie, outdoorze oraz internecie.

Kreację do całej kampanii przygotowała agencja TBWA\. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu