Śpiewaj i walcz przez internet

Gadu-Gadu z Telewizją Polską zachęcają Internautów do wspólnej zabawy i udziału w popularnym telewizyjnym show „Śpiewaj i Walcz” w bezprecedensowy dotychczas sposób, wykorzystując zaawansowaną technologię i kierując akcję do milionów użytkowników sieci. Dzięki temu połączono siły telewizji i Internetu.

Internauci – widzowie TVP1 mogą typować ulubieńców programu i odpowiadać na pytania dotyczące „Śpiewaj i walcz” za pomocą specjalnego krótkiego numeru GG:110. Do organizacji zabawy wykorzystano najnowszy mechanizm w komunikatorze Gadu-Gadu 10 – sondę graficzną.

Co tydzień w poniedziałek użytkownicy komunikatora i sympatycy programu mogą wziąć udział w specjalnej sondzie i wybierać w kolejnych tygodniach swoich ulubieńców: jurorów, prowadzących i uczestników programu.

Do organizacji zabawy w Gadu-Gadu 10 wykorzystano zaawansowany technologicznie mechanizm sondy graficznej. Sonda trwa do czwartku do godziny 16:00, kiedy to tysiące internautów biorących udział w zabawie otrzymuje na swoje numery GG pytanie konkursowe. Spośród osób, które poprawnie odpowiadają na pytanie, losowani są zwycięzcy. Nagrodą jest zaproszenie do programu „Śpiewaj i walcz” emitowanego na żywo w piątki o 20.15 w TVP1. Dzięki temu uczestnicy sondy mogą osobiście spotkać swoich ulubieńców!

Aby wziąć udział w sondzie wystarczy dodać do swoich kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu prosty numer GG:110 i wysłać na ten numer słowo: SONDA. Akcja przeprowadzana jest co tydzień, do 4 czerwca.

Pod numerem GG:110, który TVP1 otrzymała od Gadu-Gadu znaleźć można także informacje o jury programu, aktualnym trenerze i prowadzących.

Specjalny ViP-owski numer GG będzie w przyszłości wykorzystywany przez TVP1 do promocji innych programów rozrywkowych i kontaktu z widzami.

Numery specjalne Gadu-Gadu od lat są wykorzystywane przez media i redakcje do kontaktu z widzami i czytelnikami. Poprzez numery GG kontaktują się ze swoimi odbiorcami m.in.: Radio TOK FM, Gazeta Wyborcza, telewizja muzyczna VIVA, radio Eska, radio PIN, radio Złote Przeboje i inne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu