Przejdź do treści

Roadshow Rośnij z Apple zakończony

Od 22 kwietnia do 13 maja br. w sześciu miastach Polski miał miejsce cykl „Rośnij z Apple”, zorganizowany przez firmę iSource. W każdym spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób zainteresowanych rozwiązaniami, produktami oraz zasadami współpracy w ramach sprzedaży oferty Apple oraz marek komplementarnych.

Łącznie 250 resellerów dowiedziało się, jak poprawić swoje wyniki biznesowe wraz z marką Apple i jej partnerami.

W 6 największych miastach Polski eksperci iSource’a zaprezentowali rozwiązania, produkty oraz zasady współpracy w ramach sprzedaży oferty Apple oraz marek komplementarnych. Największą frekwencją cieszyły się spotkania w Krakowie i Poznaniu. Na każde spotkanie przybyło kilkudziesięciu resellerów różnych firm, w tym kadra zarządzająca sieci sklepów komputerowych oraz firm handlowo – usługowych z poszczególnych regionów.

W każdym z miast prezentacje przybrały charakter dyskusji, w których udział brali niemal wszyscy uczestnicy.

– Od 2008 roku iSource działa nie tylko jako dystrybutor i centrum logistyczne z zapleczem technologicznym, ale także jako autoryzowany serwis oraz źródło wiedzy i wsparcia dla resellerów, pomagający w zwiększaniu ich sprzedaży. Roadshow był solidną dawką know-how. Mam nadzieję, że inicjatywa „Rośnij z Apple” spodobała się uczestnikom, którym serdecznie dziękujemy za przybycie. Na tym jednak nie koniec. Już dziś zapraszam na przyszłe spotkania i warsztaty, o których będziemy systematycznie informować – mówi Dariusz Grądek, Prezes Zarządu iSource S.A.

Roadshow miał na celu pomoc w lepszym zrozumieniu oczekiwań potencjalnych Klientów z różnych rynków, w tym m.in branży edukacyjnej, audio-video, DTP i innych oraz zaznajomieniu się z procesem autoryzacji resellerów Apple. Spotkania łączyły jednak z pożytecznym również to, co przyjemne, Wśród uczestników rozlosowano iPody i nagrody pocieszenia.