JMB Design – nowy salon w Domotece

Odkąd w warszawskiej Domotece otwarto nowy salon firmy JMB Design, możemy spać spokojnie. Wyjątkowe łóżka i materace z najnowszych kolekcji można już znaleźć w salonie JMB Design. JMB Design to firma założona w 1974 roku zajmująca się wyłączną dystrybucją w Polsce takich znanych marek, jak Joop!, Hasena i Unico Italia oraz produkcją materacy i łóżek.

Jakość, solidność i nowoczesność to wartości stanowiące filary marki JMB. Od maja można odwiedzać ich salon w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Salon JMB Design w warszawskiej Domotece to jedno z czterech studiów firmowych producenta doskonałej jakości łóżek i materacy. Oferuje nie tylko bogaty asortyment marek światowej klasy, ale również możliwość realizacji zamówień wg indywidualnych potrzeb klienta. Eksperci JMB Design współpracują także z architektami i projektantami wnętrz, gwarantując usługi na najwyższym poziomie.

Salon działa w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka od 4 maja br.

Poza JMB Design wśród 80 salonów Domoteki oferujących piękne meble i akcesoria do salonu, kuchni, łazienki, jadalni, pokoju dziecięcego, czy gabinetu, znajdziemy również wiele innych sklepów oferujących szeroki wybór produktów wyposażenia sypialni, w tym m.in. Asymetria Studio, BoConcept, Formanowa, Hästens, NAP. Selene, Studio Piu czy Willow House.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu