„Jak się robi PR w ochronie zdrowia” – po raz trzeci

18 czerwca 2010 w Warszawie po raz trzeci odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa „Jak się robi PR w ochronie zdrowia”. Konferencja organizowana jest przez czasopismo Ogólnopolski Przegląd Medyczny oraz Akademię ELAMED przy współpracy z Instytutem „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Już po raz trzeci spotkają się specjaliści oraz praktycy, na co dzień odpowiedzialni za wzmacnianie relacji z pacjentem, komunikację z otoczeniem lokalnym, mediami oraz budowanie pozytywnego wizerunku. Konferencja będzie dotyczyć komunikacji w ochronie zdrowia, roli rzecznika prasowego placówki, promocji szpitala poprzez promocję zdrowia, a kierowana jest do osób odpowiedzialnych za kreowanie wizerunku placówek medycznych czyli szefów i specjalistów ds. PR i marketingu, rzeczników prasowych, dyrektorów i kierowników publicznych i niepublicznych placówek medycznych, szefów i pracowników agencji PR, które specjalizują się w obsłudze rynku medycznego. Konferencja będzie wzbogacona o warsztaty z wypowiedzi przed kamerą oraz metod organizacji profesjonalnej konferencji prasowej.

Wśród prelegentów pojawią się: Rafał Staszewski z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Mirosław Rusecki – rzecznik prasowy WSS nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Paweł Trzciński – konsultant ds. komunikacji CZD, Jakub Gołąb – ekspert w zakresie komunikacji w ochronie zdrowia, Adriana Wilczyńska – rzecznik prasowy Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze oraz Marcin Kautsch i Wioletta Giertuga z Instytutu Zdrowia Publicznego w Krakowie.

Konferencja , tak jak w latach ubiegłych, zakończy się panelem dyskusyjnym, z możliwością zadawania pytań prelegentom.

Więcej informacji na temat konferencji:

www.elamed.pl/oferta/akademia-elamed/aktualne-szkolenia/85

źródło/autor: ELAMED

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu