4fun.tv zorganizuje Ci domówkę

Już 6 czerwca na antenie 4 fun.tv startuje nowy program „Jam the House”. Przez ponad miesiąc stacja będzie pokazywać najbardziej odjechane pomysły na imprezy i kulisy ich realizacji.

Telewizja 4fun.tv i marka House przygotowały program, w którym wystąpią laureaci konkursu prowadzonego na antenie stacji. Premiera już 6 czerwca. Pokazane zostaną najlepsze pomysły na domówki zrealizowane przez ekipy House i 4fun.tv. W sumie stacja wyemituje 6 odcinków, z czego ostatni będzie zawierał najlepsze momenty z całej akcji Jam the House.

Poszukiwanie pomysłu na najlepszą domówkę trwało kilka tygodni. Zgłoszenia można było nadsyłać do 10 maja. Wspólnie z siecią sklepów House ekipa 4fun.tv poszukiwała najbardziej kreatywnych, niezrównoważonych imprezowiczów w Polsce. Balangowicze znudzeni monotonnymi weekendami w zadymionych knajpach czy przyosiedlowych klubach, zmęczeni kilometrami przechodzonymi w poszukiwaniu dobrego melanżu, przesyłali swoje pomysły na imprezę marzeń. Wystarczyło opisać swój pomysł, dodać kilka zdjęć i nakręcić krótki filmik. I oczywiście pamiętać o oryginalnej miejscówce :)

Z pośród osób, które nadesłały swoje pomysły, ekipa 4fun.tv wybrała 4, dla których przygotowane zostanie miejsce, nagłośnienie, wystrój itp. Słowem – full wypas! Wybrane domówki rozkręcą najlepsze polskie zespoły: Muchy, Dick4Dick, The Car Is On Fire i L.Stadt. Będzie grubo!!!!

Jam the House in your house!

Organizatorem akcji jest agencja Plej.

Emisja programu od 6 czerwca do 11 lipca na antenie 4fun.tv

Premiera: niedziela 21:00

Powtórki: poniedziałek 21:00 i czwartek o 22.00

źródło/autor: Media Metropolis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu