Przejdź do treści

15 lat Abacosun – relacja ze spotkania dystrybutorów

Tagi:

W dniach 9-10 maja w Gdyni firma Abacosun zorganizowała spotkanie z dystrybutorami z całej Polski. Była to wyjątkowa okazja, bowiem w tym roku ta znana z profesjonalnego sprzętu kosmetycznego marka obchodzi swoje 15-lecie. Prezentacjom najnowszych technologii towarzyszyła atmosfera szampańskiej zabawy przy akompaniamencie zespołu Jose Torres Havana Dreams.

Już od 15 lat marka Abacosun czynnie uczestniczy we współtworzeniu rynku usług kosmetycznych w Polsce. Ten ważny dla firmy jubileusz został uczczony wraz z dystrybutorami z całego kraju. Pierwszego dnia spotkania miała miejsce uroczysta kolacja, a także tańce i występ zespołu Jose Torres Havana Dreams. Drugi dzień był w całości poświęcony szkoleniom i prezentacji nowości Abacosun. Zaprezentowano aparat Celluwell Sonic, wykorzystujący technologię transdermalnej liposonikacji i nie bez powodu okrzyknięty alternatywą dla liposukcji. Pokazano również urządzenie X Body Advance, łączące w sobie energie liposonikacji, fal radiowych, lipodermologii sferycznej i masażu subdermicznego. Ostatnią z przedstawionych nowości była liftingująco-regenerująca seria kosmetyków Bioregenera Lift Viviean.

15 lat sukcesów marka podkreśliła nowymi, innowacyjnymi technologiami, jakie wprowadziła do swojej oferty w ciągu ostatniego roku. Spotkanie było formą podziękowania dystrybutorom za dotychczasową współpracę i zaufanie, jakimi darzą produkty marki. W związku z rozwojem sieci dystrybucyjnej w uroczystościach uczestniczyli także nowi partnerzy handlowi Abacosun. Za zainteresowanie ze strony salonów kosmetycznych firma podziękowała przygotowaniem specjalnej oferty dla klientów planujących w najbliższym czasie zakup sprzętu lub kosmetyków.

www.abacosun.pl