Wyśpiewaj swoje emocje

Lubisz śpiewać i aktywnie spędzać wolny czas? Masz zdolności teatralne? Spróbuj swoich sił w Konkursie Piosenki Aktorskiej – jedynej tego typu imprezy w stolicy skierowanej do osób dojrzałych. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 28 maja. Organizatorami konkursu są: fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy (ECSP) oraz Klubokawiarnia Grawitacja.

Ruszył Konkurs Piosenki Aktorskiej dla amatorów i półprofesjonalistów. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 28 maja drogą mailową (konkurs@konkurs-piosenki.pl) oraz listownie na adres Klubokawiarni Grawitacja. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza grupa obejmuje wykonawców od 25 do 30 roku życia. Druga – wykonawców od 31 do 55 roku życia. Trzecia to osoby uczące się w szkołach wokalnych i aktorskich. Zwycięzca otrzyma nagrodę Grand Prix w wysokości 3000 złotych. Dodatkowo zostaną rozdane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Reflektora. Finał odbędzie się 16 czerwca w Klubokawiarni Grawitacja przy ul. Browarnej 6 w Warszawie.

Organizatorami konkursu są: Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy oraz Klubokawiarnia Grawitacja. To już kolejny wspólny projekt obydwu placówek. Celem konkursu jest popularyzacja polskiej piosenki aktorskiej szczególnie wśród osób po trzydziestym roku życia. To możliwość wystąpienia przed publicznością oraz sprawdzenia własnych sił i interpretacyjnych zdolności. „Ludzie dojrzali, w pełni ukształtowani emocjonalnie potrzebują chwili oddechu od codziennych obowiązków i problemów. Konkurs Piosenki Aktorskiej to idealna okazja do wyśpiewania swoich emocji, do przełamania negatywnego myślenia i spojrzenia przyjaźnie na swoje życie” – stwierdziła Katarzyna Głowacka, prezes ECSP.

źródło/autor: konkurs-piosenki.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu