Wind Telecom z Sytel Limited brytyjskim producentem contact center

Wind Telecom podpisał umowę partnerską z Sytel Ltd., wiodącym brytyjskim producentem rozwiązań contact center. Firmy będą współpracować na rynku systemów komunikacyjnych w Polsce i Europie Centralnej, gdzie Wind Telecom został przedstawicielem handlowym Sytel Ltd. Posiadający dziesięcioletnie doświadczenie na rynku contact center, zespół Wind Telecom będzie odpowiedzialny za sprzedaż, integrację i serwis produktu firmy Sytel Ltd – Softdial™ Contact Center.

Softdial™ Contact Center (SCC) to kompleksowe rozwiązanie contact center, które wykorzystuje się przede wszystkim w dedykowanych akcjach wychodzących typu windykacja, badania marketingowe (CATI), telesprzedaż i telemarketing. Jest to elastyczne rozwiązanie mogące pracować niezależnie od innych systemów oraz współpracować z wiodącymi modułami firm trzecich, przeznaczonymi do obsługi tychże branż. Softdial™ Contact Center jest w systemem w pełni opartym o technologie IP. Dzięki temu działa w każdej konfiguracji rozproszonej, w tym także w call center, gdzie konsultanci wykonują swą pracę w domu. SCC jest uważany za jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań na świecie. Wdrożono je już w prawie 40 krajach.

– Dzięki kooperacji z Brytyjczykami poszerzamy spectrum naszych potencjalnych klientów. Gwarantujemy im także bardzo dobre wsparcie techniczne w oparciu o nasz doświadczony zespól wdrożeniowy, który doskonale rozumie produkty Sytel. Naczelną ideą, którą kierujemy się w pracy, jest nieustanne rozbudowywanie oferty pod kątem dopasowania jej do potrzeb klientów – komentuje prezes Wind Telecom Paweł Olech.

Prezes Sytel Ltd. Michael McKinlay dodaje: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nawiązania współpracy z Wind Telecom. Ich doświadczenie oraz profesjonalizm dają gwarancję owocnej kooperacji. To dla nas naturalny partner. Podobnie jak my stawiają na innowację, rozwój i wysokie kompetencje kadry technicznej.

źródło/autor: Wind Telecom

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu