Promosalon – wypromuj swój salon kosmetyczny

Grupa Eversun, działająca w branży beauty&SPA, proponuje swoim klientom nowy sposób na promocję salonu kosmetycznego. Promosalon.pl to projekt, który pozwala na skorzystanie z szerokiej oferty usług marketingowych i doradztwa dla wszelkich obiektów związanych z profesjonalną kosmetyką i SPA. Pomysłodawcą Promosalon.pl jest Dawid Sipowicz, właściciel sklepu eversun.pl i autor bloga branży kosmetycznej mojsalon.pl.

„W branży kosmetycznej panuje duża konkurencja. Liczba nowoczesnych salonów stale wzrasta, kładzie się nacisk na atrakcyjność oferty, ale w tym wszystkim nie sposób jest zapomnieć o promocji salonu, wyjściu naprzeciw klientom. Trudno jednak znaleźć firmę, która podjęłaby się zarówno przygotowania materiałów reklamowych, opracowania planu marketingowego, konsultacji związanych z wyborem sprzętu i wyposażenia, jak i zaprojektowania wnętrz salonu. Postanowiliśmy więc stworzyć ofertę, która spełniłaby oczekiwania wymagających zleceniodawców, reprezentujących także większe obiekty, jak centra odnowy biologicznej, hotele i SPA. – mówi pomysłodawca Promosalon.pl. – Dużą pomocą jest dla nas wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu doskonale orientujemy się w potrzebach naszych klientów. Nasza propozycja jest ofertą praktyków dla praktyków – na ręce klientów składamy sprawdzone rozwiązania i łączymy dla nich pewne metody promocji z tym, co innowacyjne i kreatywne.”

Usługi Promosalon są kierowane nie tylko do dopiero powstających obiektów – to również propozycja dla salonów już istniejących, chcących podnieść swoją pozycję i zwiększyć rozpoznawalność wśród klientów. Eksperci Promosalon.pl mogą opracować wizerunek salonu od podstaw, jak również pomóc w uatrakcyjnieniu gabinetów o ugruntowanej pozycji. Elastyczna oferta i indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają wspólnie uzyskać jak najlepsze rezultaty.

www.promosalon.pl

źródło/autor: promosalon.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu