Najniższa rata kredytu hipotecznego z dopłatą „Rodzina na swoim” w Alior Banku

Według najnowszego zestawienia dziennika „Rzeczpospolita” Alior Bank oferuje najniższą ratę kredytu hipotecznego z dopłatami, w ramach programu „Rodzina na swoim”, dla czteroosobowej rodziny starającej się o kredyt w wysokości 200 tys. złotych, na okres 30 lat i dysponującej wkładem własnym w wysokości 40% wartości nieruchomości. Dodatkowe parametry, które zostały uwzględnione w zestawieniu to: wiek rodziców – 35-36 lat, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, raty równe kredytu, stałe dodatkowe obciążenia rodziny w wysokości 1100 zł.

Rządowy Program „Rodzina na swoim” to forma finansowego wsparcia w nabyciu nieruchomości mieszkalnej, które kierowane jest do małżeństw oraz osób samotnie wychowujących dzieci. Klient uprawniony do dopłat nie może być właścicielem lub współwłaścicielem innej nieruchomości. Nabywana nieruchomość nie może przekraczać 75 mkw. powierzchni użytkowej dla lokalu mieszkalnego oraz 140 mkw. powierzchni użytkowej dla domu jednorodzinnego. Klienci korzystają z dopłat przez pierwsze 8 lat kredytowania. Wysokość dopłat może wynieść do 50% kwoty odsetek.

W związku z dynamicznym rozwojem oferty kredytów hipotecznych, w tym oferowanych w ramach programu „Rodzina na swoim”, Alior Bank wprowadził internetowy proces obsługi formularzy kontaktowych dla Klientów zainteresowanych takimi kredytami. Klienci mogą bez wychodzenia z domu wypełnić formularz i wysłać zgłoszenie przez Internet. Niezwłocznie skontaktuje się z nimi konsultant Alior Banku, który dokona wstępnej analizy zdolności kredytowej przez telefon.

Do formularza kontaktu prowadzą linki zamieszczone na stronie www.aliorbank.pl oraz na dedykowanej stronie promocyjnej http://kredyt-hipoteczny.aliorbank.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu