Przejdź do treści

Czarodziejska kąpiel

Kąpiel bywa dużym wyzwaniem dla mam oraz dzieci. Wystarczy jednak odrobina wyobraźni i kosmetyki Corine de Farme, a łazienka może zamienić się w magiczną krainę, w której zamieszkają bohaterki ulubionych bajek malucha.

Codzienna kąpiel może stać się świetną zabawą oraz wyczekiwanym momentem dnia. Wystarczy sięgnąć po kosmetyki kąpielowe z serii Wróżki marki Corine de Farme, inspirowane uroczymi elfami z nowej bajki Walta Disneya. Wróżki, dzięki swemu urokowi oraz niezwykłym talentom, podbiły serca dziewczynek na całym świecie. Znane do tej pory wyłącznie z filmów oraz książek, teraz mogą zagościć w Twojej łazience. W skład serii Wróżki wchodzi szampon do włosów o zapachu świeżej poziomki oraz szampon i żel pod prysznic 2 w 1 o słodkim zapachu brzoskwini. Piękne owocowe nuty zapachowe oraz delikatna piana sprawią, że dzieci które do tej pory nie przepadały za kąpielą, nie będą mogły się jej doczekać. Widniejący na opakowaniach Dzwoneczek, może być również inspiracją do pobudzających wyobraźnię zabaw.

Małe dziewczynki uwlielbiają baśnie, których głównymi bohaterkami sa piękne księżniczki. Dzięki serii kosmetyków kąpielowych Księżniczki marki Corine De Farme mogą nie rozstawać się z nimi nawet w łazience. W skład serii wchodzą: szampon i żel pod prysznic 2w1 „Królewna Śnieżka” o zapachu poziomki, żel pod prysznic „Kopciuszek” o zapachu wanilii oraz delikatny szampon do włosów „Kopciuszek” o zapachu czerwonych owoców.

Nowe, powiększone opakowania kosmetyków (500ml) z serii Wróżki oraz Księżniczki sprawią, że nasze pociechy, będą mogły dłużej cieszyć się urokami czarodziejskich kąpieli. Funkcjonalna pompka ułatwia ich dozowanie. To nie czary, ale łagodny i hipoalergiczny skład sprawiają, iż kosmetyki z obu serii są niezwykle delikatne oraz nie szczypią w oczy. Wszystkie zostały przebadane przez dermatologów oraz okulistów, co czynie je w pełni bezpiecznymi dla delikatnej skóry dziecka.

Seria kosmetyków kąpielowych Wróżki oraz Księżniczki marki Corine de Farme to doskonały sposób na urozmaicenie codziennych kąpieli. Delikatny skład, piękne zapachy oraz bajkowy motyw to czary, które pokocha każde dziecko.

Wyłącznym producentem i dystrybutorem kosmetyków marki Corine de Farme jest firma Forte Sweden sp. z o.o.

źródło/autor: Triple PR