Betacom w prestiżowym gronie Partnerów LAR Microsoft

Betacom S.A. – Microsoft Gold Certified Partner znalazł się w gronie nielicznych Partnerów Microsoft, którzy będą obsługiwać największych klientów amerykańskiego giganta. Status LAR upoważnia do dostarczania licencji w ramach specjalistycznych umów dla dużych organizacji m.in. administracji publicznej, sektorów przemysłowego, finansowego i telekomunikacyjnego.

Autoryzacja Large Account Reseller (LAR) umożliwia Partnerom Microsoft obsługę najważniejszych klientów w zakresie dostarczania licencji na oprogramowanie. Otrzymana autoryzacja upoważnia Betacom S.A. do sprzedaży licencji w ramach umów Select, Enterprise Agreement oraz Campus.

„Status ten to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również nasze zobowiązanie do realizacji wielu przedsięwzięć informatycznych w oparciu o technologię Microsoft. Wierzę, że wspólnie osiągniemy te cele, wzmacniając jednocześnie naszą pozycję na polskim rynku” – mówi Artur Jurski – Wiceprezes Zarządu Betacom S.A.

Dzięki autoryzacji LAR, Betacom S.A. znalazł się wśród nielicznych firm w Polsce, które mogą zawierać znaczące kontrakty na wieloletnie umowy Microsoft EA i Select oraz świadczyć usługi Microsoft, zarówno w kontekście Klientów Enterprise, jak i SMB we wszystkich sektorach rynku.

Cechą wyróżniającą Betacom S.A. jest posiadanie prawa do realizacji bezpłatnych usług i autoryzowanych szkoleń Mircrosoft dostępnych dla klientów, którzy mogą w ramach zawartych umów korzystać z benefitów Software Assurance.

Partnerzy Microsoft, otrzymujący status LAR charakteryzują się odpowiednimi kwalifikacjami i kompetencjami w dostarczaniu licencji oraz integracji systemów. Betacom S.A. od kilku lat rozwija swoje kompetencje w zakresie rozwiązań Microsoft, osiągając najważniejsze statusy specjalizacyjne, m.in.: Learning Solutions, Security Solutions, Information Worker Solutions, Unified Communication Solution, Data Management Solutions, Licensing Solutions (poziom MLMP), Server Platform Solutions, Desktop Platform Solutions, Networking Infrastructure Solutions.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu