Stylowa wystawa wspomnień na nocnej szafce

Firma Parrot, będąca liderem w mobilnej technologii bezprzewodowej, wprowadziła na rynek eleganckie i funkcjonalne cyfrowe ramki do zdjęć i filmów. O ich dostępnosć na polskim rynku zadba firma iSource.

Parrot to marka rozpoznawana na świecie, jako producent gadżetów nowoczesnych, eleganckich, stylowych i uprzyjemniających życie. Niedawno prezentowaliśmy designerskie głośniki ZIKMU, zaprojektowane przez Philippe Starck’a, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wielbicieli nowości technologicznych. Nowe akcesoria Parrota to coś równie designerskiego i estetycznego, co sprawi, że nawet na nocnej szafce możesz podziwiać ulubione zdjęcie w realistycznych, bogatych barwach i najlepszej oprawie, jak w galerii.

Minimalistyczna ramka do zdjęć cyfrowych zaprojektowana została przez Andrée Putman, cenioną francuską projektantkę wnętrz, której mottem artystycznym jest zachowanie idealnej równowagi pomiędzy dyscypliną i buntem. Jest to nowoczesne, bardzo stylowe urządzenie w kolorze czarnym z ekranem LCD o przekątnej 15 cm, wyświetlającym do 262 144 odcieni kolorów. Można do niej przetransportować zdjęcia przy pomocy kart SD, poprzez łącze USB lub bezprzewodowo przez bluetooth z komputera, komórki lub aparatu cyfrowego. Ramka daje dowolność wyświetlania fotografii oraz ustawienia zdjęcia (wystarczy ustawić ramkę w poziomie lub pionie, a zdjęcie same obrócą się do prawidłowej pozycji). Ramka ma wymiary 219 mm na 174 mm i grubość 25 mm. Waży 695 gramów.

Z kolei projekt ramki Specchio stworzył Martin Szekely, węgierski grafik wysoko ceniony przez kolekcjonerów sztuki współczesnej. Dostępna jest w wersji mniejszej, o przekątnej 7” i większej (Grande, 10”). Z wyglądu przypomina lustro (specchio z wł. lustro) i gdy nie jest używana, może z powodzeniem pełnić jego funkcję. Po włączeniu zmienia się w gadżet wyposażony m. in. w technologię NFC (Near Field Communication), która pozwala na komunikację bezkontaktową bliskiego zasięgu. Dzięki temu można przenieść do niej za pomocą zbliżenia telefonu lub innego urządzenia wyposażonego w podobną funkcję do ramki, bez potrzeby łączenia obu urządzeń kablem. Ponadto Parrot Specchio posiada port mini-USB, za pomocą którego przeniesiesz na nią zdjęcia ze swojego Maka lub PC, czytnik kart pamięci w formacie SD, Bluetooth oraz sieć Wi-Fi, ktora ułatwi korzystanie z internetu przy wykorzystaniu wbudowanego sterownika. Ramka ma wymiary 203 mm na 203 mm grubość 23 mm i waży 500 zaledwie gramów.

Zdjęcia produktów:

http://www.parrot.com/albums/grande-specchio
http://www.parrot.com/albums/parrot-by-martin-szekely
http://www.parrot.com/albums/parrot-by-andree-putman

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

Grande specchio 10” – 2099 PLN
Parrot by Martin Szekely 7” – 1499 PLN
Parrot by Andree Putman – 1299 PLN

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu