Powstanie nowej agencji eventowej

Z końcem marca szeregi Agencji Prowokator opuścili Katarzyna Biegalewska i Mariusz Zieja (dwoje czołowych producentów) oraz Joanna Strzelecka (dyrektor kreatywny). Grupa ta łącząc swoje doświadczenia stworzyła nową agencję eventową eXPRESJA (www.xpresja.pl).

Ambicją założycieli eXPRESJI jest prowadzenie firmy, która doskonale rozumiejąc potrzeby Klientów traktuje ich w sposób szczególny i indywidualny. Agencja nie dąży do stworzenia kolejnej „fabryki eventów”, ale swoją markę chce budować na wysokiej jakości obsługiwanych wydarzeń i generowaniu jak największych korzyści dla obsługiwanych firm.

Takie cele są możliwe do zrealizowania tylko wtedy gdy współpracujący ze sobą ludzie są doświadczonymi specjalistami, dobrze się znają i uzupełniają w codziennej pracy. Tak właśnie jest w przypadku założycieli eXPRESJI, którzy nie tylko współpracują ze sobą od wielu lat, ale tworzą również doskonale zgrany zespół.

Joanna Strzelecka w branży jest praktycznie od zawsze. Jej kreatywny umysł od najmłodszych lat był stymulowany przez środowisko artystyczne. Otwarta, pozytywnie nastawiona do ludzi, potrafiąca stworzyć kreatywną koncepcję doskonale dopasowaną do oczekiwań rynku i potrzeb Klienta. Swoją karierę eventową rozpoczęła w MM Communications obejmując po pewnym czasie stanowisko Prezesa Zarządu. W 2007 roku dołączyła do zespołu Agencji Prowokator, gdzie z dużym powodzeniem pełniła obowiązki dyrektora kreatywnego.

Katarzyna Biegalewska to najbardziej analityczny umysł zespołu. Swoją przygodę z eventami zaczynała w Agencji Allegro. W 2005 roku dołączyła do Agencji Prowokator, gdzie jako Senior Event Manager realizowała największe i najbardziej prestiżowe projekty zlecane agencji.

Mariusz Zieja to jedyny męski przedstawiciel zespołu. Pierwsze kroki w eventach stawiał również w Agencji Allegro. Od 2006 roku jako Event Manager z dużym powodzeniem realizował projekty eventowe dla grupy stałych Klientów Agencji Prowokator.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu