Nowy Księgowy z Sales & More

Tax Care, firma świadcząca usługi księgowe i doradztwa finansowego, nawiązała stałą współpracę z agencją mediową Sales & More. Agencja realizuje targetowaną kampanię reklamową w Internecie rozliczaną w modelu za efekt na terenie pięciu województw.

Kampania reklamowa realizowana przez Sales & More na zlecenie Tax Care skierowana jest do osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz do firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Sales & More wykorzystuje narzędzia do geotargetowania i prowadzi działania przede wszystkim w wortalach biznesowych oraz popularnych portalach horyzontalnych (Onet.pl, WP.pl oraz Interia.pl). Odpowiedni dobór mediów oraz narzędzi sprawia, że kampania generuje silne zainteresowanie usługami Tax Care – przyciąga potencjalnych klientów do placówek firmy we wskazanych miastach.

Kampania realizowana jest poprzez targetowanie dla pięciu województw: mazowieckiego, pomorskiego, wielkopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Zasięg kampanii dobrany jest odpowiednio do zasięgu placówek Tax Care, które obecnie działają w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, we Wrocławiu i w Katowicach.

Współpraca między firmami rozwija się. Oceniając pozytywnie zwrot z inwestycji (ROI) w media internetowe na terenie województwa mazowieckiego klient rozszerzył zasięg kampanii i stale zwiększa budżety na jej realizację.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu