LAND ROVER wspiera 4×4 Family Adventure

Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych – jest patronem cyklu imprez off-roadowych 4×4 Family Adventure, podczas których uczestnicy będą mieli do pokonania trasę turystyczną oraz próby sprawnościowe. W tym roku planowane są cztery spotkania: w okolicy Żagania, Katowic, Warszawy i Trójmiasta. Pierwsze odbędzie się już w przyszły weekend 21-23 maja w Żaganiu. Partnerem tej rundy będzie firma Team – wrocławski dealer marki Land Rover.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy posiadać dowolny samochód z napędem 4×4 (nawet SUV) oraz zarejestrować się na stronie organizatora. Podstawą klasyfikacji są różnego rodzaju zadania dodatkowe (np. sprawności fizycznej i quizy), nie będzie realizowany żaden pomiar czasu. Celem jest dobra zabawa, a nie wyścig. Prognozowana deszczowa pogoda nie zaszkodzi – w końcu samochody terenowe świetnie się spisują zarówno na pustyni, jak i w błocie!

Impreza zacznie się w piątkowy wieczór zajęciami Akademii Off-road. Instruktorzy Land Rovera przeprowadzą warsztaty poświęcone podstawowym technikom jazdy w terenie, akcesoriom off-roadowym oraz czytaniu roadbooka. W sobotę uczestnicy będą mogli w pełni przetestować możliwości swoich samochodów. Przewidziane są turystyczne pętle po okolicy, wykorzystujące drogi asfaltowe oraz szutrowe.

Na niedzielę Land Rover przygotował wyjątkową atrakcję. Każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić możliwości Land Roverów Defenderów – na nich zostaną przeprowadzone wszystkie trudniejsze próby terenowe, pozwalające doskonalić umiejętności jazdy w trudnych warunkach.

W Żaganiu jest już komplet uczestników, ale możliwa jest rejestracja na pozostałe trzy spotkania.

źródło/autor: 38PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu