INDEPRO NIERUCHOMOŚCI na targach mieszkaniowych w Krakowie

W ubiegły weekend, tj. 15 i 16 maja w hali PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie odbyła się już 76. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Wśród wystawców znalazły się firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i inne instytucje finansowe. W trakcie tej edycji nie zabrakło również stoiska jednego z największych krakowskich pośredników – biura INDEPRO NIERUCHOMOŚCI.

Impreza jest cyklicznie organizowana przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Rangi wydarzeniu nadaje patronat honorowy Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Targi stanowią dla Krakowian doskonałą okazję, by zapoznać się z aktualnymi ofertami nieruchomości, zarówno tymi z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zwiedzającym ważnych informacji dostarczają również przedstawiciele banków i instytucji finansowych, którzy udzielają szczegółowych informacji na temat możliwości sfinansowania zakupu nieruchomości.

W trakcie 76. edycji Giełdy zwiedzający zwracali się do nas głównie z pytaniami dotyczącymi mieszkań z rynku wtórnego. Nasza oferta stanowi alternatywę w stosunku do propozycji deweloperów. Jest skierowana głównie do osób poszukujących gotowych mieszkań, do których można wprowadzić się od razu – mówi Monika Szymańska, Kierownik Działu Sprzedaży INDEPRO Sp. z o.o. Najczęściej zainteresowanie dotyczyło zakupu mieszkań, choć trzeba przyznać, że pojawiło się wiele osób potrzebujących doradztwa i pomocy przy sprzedaży nieruchomości.

Uwagę zwiedzających przyciągnęło nowoczesne i praktyczne podejście INDEPRO do obsługi klientów. Biuro to nie pobiera kosztownych prowizji od kupującego. Dzięki temu pomoc przy zakupie nieruchomości jest dostępna również dla tych osób, które do tej pory nie rozważały korzystania z usług specjalistów gwarantujących bezpieczną transakcję. Dodatkowo, klienci poszukujący mieszkań mieli możliwość zapoznania się z ofertami największej bazy nieruchomości w regionie. Obecność doświadczonego pośrednika na targach była również okazją do uzyskania bezpłatnej porady jak szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość.

www.kupbezprowizji.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu