4 – metrowa Omena, a biustonosze we wszystkich rozmiarach

„Przyjdź – Przymierz – Dopasuj” to hasło akcji zorganizowanej przez markę Corin. W największym w Warszawie salonie z bielizną Lanoro, w dniach 27 – 29 maja, panie będą miały okazję sprawdzić swój rozmiar bielizny, dobrać odpowiedni model biustonosza i skorzystać z porad profesjonalistów.

Prawie 90% kobiet ma nieprawidłowo dobrany biustonosz. Skutkiem tego może być nie tylko zła postawa ciała, ale także rak piersi. Corin pragnie pomóc kobietom i zwrócić uwagę na to, jak istotny jest dobór odpowiedniej bielizny. Podczas zorganizowanej akcji ekspertki firmy opowiedzą jak dbać o biust, pomogą dobrać właściwy model oraz rozmiar biustonosza. Będą przekonywać, że odpowiednie dopasowanie bielizny jest gwarancją zdrowia, komfortu i naturalnego modelowania piersi. Dodatkowo każda z pań, która kupi w tych dniach bieliznę marki Corin, otrzyma mały upominek. Akcję uatrakcyjni postać 4-metrowej Omeny Mensah, która jest twarzą marki.

Każda kobieta jest inna, dlatego też każda potrzebuje innej bielizny. W doborze odpowiedniego biustonosza bardzo ważne jest indywidualne podejście. Dobierając dla siebie biustonosz, należy zwrócić uwagę na obwód i miseczkę – dwa elementy składające się na rozmiar. Całkowitą pewność da jednak profesjonalne mierzenie.

Corin została doceniona również na Zachodzie. Jako jedyna marka z Europy Wschodniej znalazła uznana za eksperta w produkcji biustonoszy na duże biusty przez francuskie pismo branżowe – Creations Lingerie. Swoją wiedzą i doświadczeniem Corin pragnie podzielić się z kobietami. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

źródło/autor: Corin

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu