„Pomorskie Nabierz kolorów” – DEMO Effective Launching dla województwa pomorskiego

DEMO Effective Launching zwyciężyło w konkursie organizowanym przez województwo pomorskie, na przygotowanie strategii komunikacji oraz kreacji kampanii marketingowej wraz z obsługą PR.

Sąd konkursowy przyznał firmie DEMO Effective Launching najwyższą ilość punktów spośród wszystkich firm biorących udział w konkursie. Uznał także, iż oferta złożona przez Agencję spełnia wszystkie oczekiwania postawione Wykonawcom.

Strategia komunikacji przygotowana przez DEMO w głównej mierze koncentruje się na całym województwie pomorskim, akcentując możliwość wypróbowania wszystkich form wypoczynku w różnych porach roku. Dzięki temu przełamuje stereotyp sezonowości i podkreśla bogaty wachlarz atrakcji.

Kampania rozpocznie się w styczniu 2011 roku i zgodnie z założeniami skierowana będzie do mieszkańców dużych aglomeracji oraz mieszkańców województwa pomorskiego i sąsiednich województw. Podstawowe cele kampanii to zbudowanie percepcji postrzegania zróżnicowanej oferty turystycznej województwa pomorskiego w kontekście turystyki aktywnej, wodnej, kulturowej i wypoczynkowej (z wellness i SPA) oraz zwiększenie częstotliwości odwiedzin Pomorza.

W ramach kampanii planowana jest m.in. reklama telewizyjna, outdoorowa, działania ambientowe oraz działania PR.

źródło/autor: DEMO Effective Launching

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu